Новини
17.04.2011

Учасники програми CarMan&CarWoman отримують вигідні умови страхування від СК «Дженералі Гарант»

Для всіх клієнтів Корпорації УкрАВТО, які є учасниками програми лояльності CarMan&CarWoman, діють спеціальні умови на всі види добровільного страхування від СК «Дженералі Гарант».

 

Один з найбільших гравців вітчизняного ринку страхування СК «Дженералі Гарант», пропонує всім власникам карток програми лояльності CarMan&CarWoman застрахуватися за однією з запропонованих програм добровільного страхування, заощадивши при цьому 5% від вартості поліса.

 

Оскільки спеціальна пропозиція поширюється на всі програми добровільного страхування, які пропонуються СК «Дженералі Гарант», воно зможе привернути увагу як фізичних, так і юридичних осіб, які мають картки CarMan&CarWoman. Для клієнта, переваги очевидні. По-перше, застрахувавши себе або своє майно за програмою добровільного страхування, клієнт може себе впевнено почувати. По-друге, в особі «Дженералі Гарант» клієнт отримує надійного страхового партнера, і при настанні страхового випадку може розраховувати на те, що компанія зможе відшкодувати збиток оперативно і в повному обсязі. Крім цього, програми добровільного страхування в компанії «Дженералі Гарант» сформовані так, щоб клієнт не переплачував за опції, які, на його думку, не потрібні.

 

Для того щоб скористатися умовами страхування від СК «Дженералі Гарант», та отримати знижку у розмірі 5% при укладанні договору страхування за однією з програм добровільного страхування, власнику картки достатньо звернутися в один із шоу-румів Корпорації УкрАВТО у своєму регіоні. Ну а подробиці можна дізнатися, звернувшись до служби цілодобової інформаційної підтримки СК «Дженералі Гарант» за телефоном 0 800 500 456 0 або відвідавши сайт компанії www.generali.garant.ua.

УкрАВТО у Вашому місті