Новини
26.04.2011

Сезон фотополювання з Chevrolet NIVA від УкрАВТО відкрито! Напишіть свою історію!

Пора подорожей та активного відпочинку на природі настала. Нові місця, нові пригоди, нові історії. Chevrolet NIVA пропонує Вам унікальну можливість розповісти вашу історію і показати Ваші найкращі фотографії з улюбленим автомобілем Chevrolet NIVA! Так що беремо знаряддя (в нашому випадку фотоапарат) і вирушаємо за здобиччю! Переможець конкурсу стане володарем професійного дзеркального фотоапарата, а 100 авторів найбільш захоплюючих сюжетів отримають заохочувальні призи - фірмові жилети!


Для цього Вам необхідно відправити на наш e-mail Вашу історію пригоди і доповнити Ваш розповідь цікавими фотографіями з Chevrolet NIVA на тлі активного відпочинку (рибалка, пікнік, подолання перешкод на автомобілі, і т.д.). Кращі розповіді і фотографії будуть опубліковані на сайті www.chevrolet.kiev.ua, а найдостойніші з них прикрасять автосалони Chevrolet по всій Україні. Фото з великим уловом або трофеєм мають більше шансів на перемогу! Ваші фантастичні історії та фотографії надсилайте на електронну адресу: chevrolet-niva@ukravtozaz.com, а також обов'язково надішліть заповнену анкету з контактною інформацією та умовами акції, яку Ви можете завантажити, перейшовши за посиланням

http://www.chevrolet.kiev.ua/img/forall/anketa.doc

З нетерпінням чекаємо Ваших листів!


А тим, хто ще сумнівається, чи купити цей легендарний позашляховик з багаторічною історією, ми з упевненістю скажемо: «Купувати!». Вперед, до активного відпочинку! Вперед, назустріч Вашої мрії! Вперед, назустріч позашляховим пригодам з Chevrolet NIVA!
Chevrolet NIVA традиційно користується великим попитом в Україні серед любителів полювання, риболовлі та активного відпочинку. Скільки разів кожен з нас замислювався, перш ніж відправитися за місто на своєму автомобілі, чи впорається автомобіль з несподіванками, які приготували обраний маршрут подорожі, погода або служби, що займаються ремонтом доріг? Тепер про це можна не думати, оскільки факт, що автомобільне життя існує і поза містом, офіційно був не раз доведений позашляховиком Chevrolet NIVA.


І переконавшихся в цьому - безліч, адже за весь період своїх власників знайшли більше 16 000 компактних позашляховиків Chevrolet NIVA. Це ні що інше, як ще одне підтвердження того, що такі автомобілі як Chevrolet NIVA завжди в ціні!
А ті, хто вже купив цей автомобіль, не залишилися байдужі і створили Chevy-NIVA клуб, який постійно проводить різноманітні off-road заходи. Для того, щоб стати учасником клубу, досить купити автомобіль Chevrolet NIVA в найбільшій дилерській мережі УкрАВТО.


І все ж найголовнішим аргументом «ЗА», як втім, і перевагою цього компактного позашляховика для активних людей, можна вважати унікальне співвідношення позашляхових якостей і ціни. Навряд чи в Україні можна знайти справжній, сучасний повнопривідний автомобіль за ціною всього лише від 123 200 грн.
Приємним доповненням для кожного клієнта стане накопичувальна дисконтна картка програми CarMan&CarWoman, діюча в усій дилерській мережі УкрАВТО, яку Ви отримуєте в подарунок при купівлі автомобіля. Надалі, кожне звернення на сервіс дасть можливість, з часом, накопичити знижку до 7% на всі покупки та послуги.


Надсилайте Ваші історії та фотографії на e-mail: Chevrolet-niva@ukravtozaz.com, а також приєднуйтесь до клубу любителів Chevrolet NIVA http://www.chevy-niva.in.ua! Відвідуйте наш сайт www.chevrolet.kiev.ua і стежте за новинами, адже це тільки початок пригод з Chevrolet NIVA від УкрАВТО!
Ми завжди раді Вам в наших автосалонах Chevrolet дилерській мережі УкрАВТО!

УкрАВТО у Вашому місті