Новини
28.04.2011

СК «Гарант АВТО» за минулий тиждень виплатила понад 2,2 млн. грн.

Протягом минулого тижня компанія СК «Гарант-АВТО» здійснила ряд страхових виплат на суму понад 2,2 млн. грн., тим самим, в черговий раз підтвердивши, що серед головних пріоритетів компанії - виконання зобов'язань перед своїми клієнтами. Структура виплаченої суми за врегульованими страховими випадками за минулий тиждень в основному складається з відшкодувань клієнтам за полісами КАСКО та полісами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Виплати за полісами КАСКО за тиждень склали 41% від загальної суми. При цьому, варто окремо згадати страховий випадок, що стався минулого тижня в місті Києві з власником автомобіля Mitsubishi Pajero. Транспортний засіб було застраховано за програмою КАСКО. Після повідомлення власника автомобіля про факт викрадення, і надання в страхову компанію всіх необхідних документів, відшкодування в розмірі 171 тис. грн. було виплачено у найкоротші терміни. За полісами цивільно-правової відповідальності були здійснені виплати в розмірі 39% від суми, виплаченої протягом минулого тижня.

 

Все популярнішим серед компаній, які проявляють турботу про своїх співробітників, стає добровільне медичне страхування. Так, тільки за минулий тиждень виплати за програмами ДМС склали більше 14% від суми виплат за тиждень, що минув.

 

З огляду на цифри, що наведені вище, можна говорити про те, що СК «Гарант-АВТО» залишається надійним страховим партнером для фізичних та юридичних осіб. А швидкість виплат свідчить про те, що кожен клієнт для СК «Гарант-АВТО» по-справжньому важливий. Щоб переконатися в тому, що СК «Гарант-АВТО» це команда професіоналів, здатних допомогти, якщо мова йде про надання страхових послуг, достатньо звернутися до найближчої філії СК «Гарант-АВТО» у Вашому регіоні. Контактну інформацію можна знайти на сайті www.generali.garant.ua або отримати консультацію, зателефонувавши в цілодобовий інформаційно-консультаційний центр за телефоном 0 800 500 456 0.

УкрАВТО у Вашому місті