Новини
15.05.2011

Нова концепція безпечності і економічності від СHERY!

"Safe and Save", що в перекладі означає «безпека і економічність» - розкриває основну мету компанії: виробництво автомобілів з малою витратою палива, але з високим рівнем систем активної і пасивної безпеки. 

Новий Сhery Eastar 
Chery B16 (Новий Eastar) - нове покоління сучасних міських автомобілів бізнес класу втілює собою найвищий стандарт в бізнес сегменті. Стильний і розкішний зовнішній вигляд автомобіля, великі габарити, довга колісна база, продуманий дизайн панелі управління і автоматичний люк в повній мірі відповідають вимогам бізнес-класу, а регульовані сидіння, електричне опалення, ремені безпеки, ABS і EBD системи, ESP і DVVT, круїз контроль, система GPS навігації, двигун ACTECO 2.0VVT потужністю в 138 л.с. покликані зробити все, що б ви відчували себе більш ніж комфортно під час водіння. E5 
E5 - є результатом багаторічних незалежних досліджень у сфері найсучасніших технологій. Автомобіль отримав  елегантний європейський стиль, модний і по справжньому розкішний дизайн інтер'єру. У салоні не можна не звернути увагу на передню панель, матеріали для якої виготовляють провідні міжнародні виробники Обладнаний автомобіль системами ABS + EBD. Багатоважільна незалежна підвіска забезпечує курсову стійкість. 
 З точки зору потужності нового-седана, E5 оснащений двигунами об'ємом 1.8L і 1.5L. Двигун об'ємом 1.8L має номінальну потужність 131.9 л.с з максимальним обертовим моментом 170 Н м; а двигун 1.5L з номінальною потужністю 108 л.с має максимальний крутний моменту • 140 Н м. Атомобіль оснащений як механічної так і автоматичною трансмісією з варіатором . Колісна база моделі 2600мм. 

 

Cowin 5
Cowin 5 має класичний дизайн, - просторий, зручний і надійний. Разом з тим європейські риси, безсумнівно, додали йому витонченості, зробивши його посправжньому елегантним. Таки чином, це один з найяскравіших представників 

D-класу з класичними розмірами 4770 * 1815 * 1445mm і обсягом двигуна 1.8L. Крім того,  колісна база нового Cowin 5 2700мм, що забезпечуючи плавність руху автомобіля на дорозі і як наслідок додатковий комфорт водієві і пасажирові.

 

М11
Автовиробник розуміє, що без впровадження сучасних розробок та технологій і поліпшення якості  і безпеки своїх автомобілів неможливо підвищити конкурентоспроможність бренду. На сьогоднішній день Азія це ідеальна платформа для впроваджень та випробувань нових технологій, адже саме Азія, займає перше місце за кількістю лабораторій і дослідницьких центрів, а в Китаї працює найбільша кількість науково-дослідницьких команд. Більше того, найбільший дослідний центр (300 000 кв. М) належить саме Chery. Центр включає в себе як випробувальні треки, так і лабораторії, в яких фахівці з різних країн тестують системи безпеки і розробляють нові проекти. Щорічно в центрі тестують болем 30 нових автомобілів (концептів) і 2,000,000 випущених автомобілів.
У своїй концепції бізнесу Chery підвищену увагу приділяє і рівнем відповідальності перед клієнтами. Прикладом цього, може служити найвищий результат - 5 зірок, який отримав автомобіль Chery М11 після трьох краш-тестів у китайському науково-дослідному центрі випробувань на зіткнення.

М11 стала результатом роботи кращих інженерів і дизайнерів з різних країн. Це дозволило зібрати в моделі, все краще, ща  на даний момент має в своєму розпорядженні автомобільна промисловість. Риси зовнішнього дизайну і внутрішніх елементів Chery M-11 отримав від італійського дизайн-ательє Pininfarina, «перу» якому належить кілька десятків моделей іменитих брендів.
В інтер'єрі увагу привертає центральна консоль, виконана в темних тонах з хромованими вставками і елементами управління. Мультифункціональний дисплей бортового комп'ютера, розміщений у верхній частині приладової панелі  дозволяє водієві отримувати всю необхідну інформацію, а органи управління кліматичною установкою спроектовані з урахуванням всіх вимог ергономіки. Незалежна передня підвіска типу Макферсон і незалежна задня, спроектовані і налаштовані так, щоб забезпечувати відмінний рівень керованості і комфорту в будь-яких умовах. 

 З моменту презентації М11 на українському ринку, цей автомобіль встиг завоювати довіру авто шанувальників  і викликав величезний інтерес як з боку преси, так і покупців. На сьогодні вже продано більше 300 автомобілів. Створений на основі останніх технічних і дизайнерських досягнень світової автоіндустрії M11 адресований, перш за все, молодим і активним людям. На Вас чекає динамічне і комфортне водіння.

У планах Chery продовжувати  бурхливе зростання, яке показав бренд в 2010. Автомобілі цієї марки будуть  ставати все безпечнішими, екологічнішими, концептуальнішими і, як наслідок, популярнішим!

УкрАВТО у Вашому місті