Новини
16.05.2011

Третій поспіль успішний місяць для СК «ГАРАНТ-АВТО».

Третій поспіль успішний місяць для СК «ГАРАНТ-АВТО».

 

Київ, 17.05.2011. За підсумками діяльності СК «ГАРАНТ-АВТО» у другому місяці весни, компанія знову продемонструвала зростання надходжень страхових премій - на 12%, в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року. 

 

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» за результатами квітня поточного року наростила обсяги надходження страхових премій, обсяг яких склав 26 026,3 тис. грн., Що в порівнянні з квітнем 2010 року більше на 12%.

У розрізі за видами страхування необхідно відзначити збільшення надходжень страхових премій практично за всіма видами страхування, які пропонує СК «ГАРАНТ-АВТО». За одним із самих необхідних видів автострахування, обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, за підсумками квітня СК «ГАРАНТ-АВТО» зібрала 1 040,4 тис. грн.. Якщо порівняти цей же показник з підсумками квітня минулого року, то в 2011 році приріст склав 39,3%.

Також зростання премій у квітні зафіксований і по добровільному страхуванню автоцивільної відповідальності. В абсолютних показниках СК «ГАРАНТ-АВТО» зібрала за підсумками квітня 463 тис. грн. Хороші показники спостерігалися і по страхуванню майна. За другий місяць весни обсяг страхових премій за цим видом склав 1 392,1 тис. грн. Якщо порівняти з показниками цього ж місяця 2010 року, збільшення відповідає 62,5%. Крім цього, зростання надходжень страхових премій відзначено за програмами страхування відповідальності перед третіми особами - 28.6% приросту. Позитивна тенденція надходження страхових премій протягом трьох місяців поспіль багато в чому обумовлена постійно зростаючою довірою клієнтів до страховика, результатом чого стають повторні звернення для укладення договорів страхування. Також не залишилася непоміченою робота з поліпшення якості сервісу, що також впливає на вибір клієнтів. Детальніше про СК «ГАРАНТ-АВТО» можна дізнатися на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua або в цілодобовому інформаційно-консультаційному центрі, зателефонувавши за номером 0 800 500 456 0.

 

 
 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія булла заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д. 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті