Новини
18.05.2011

Відкрився новий автозаправочний комплекс УкрАВТО на Столичному

Відкрився новий автозаправочний комплекс УкрАВТО на Столичному

Сьогодні в Києві відбулась урочиста церемонія відкриття нового сучасного автозаправного комплексу УкрАВТО, розташованого на Столичному шосе.

Новий автозаправний комплекс знаходиться навпроти Автомобільного центру на Столичному  - найбільшого автоцентру в Києві з продажу автомобілів Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Cadillac, Toyota, Kia, Opel, Chevrolet, Chery, Lada і ЗАЗ. 

0

«Ми плануємо і далі інвестувати в розвиток автозаправної мережі УкрАВТО, тому що попит на паливо преміум-класу в нашій країні неухильно зростає. - розповідає Андрій Сало, директор автозаправної мережі УкрАВТО.    

Не зважаючи на те, що наша основна цільова аудиторія – це автомобілі класу люкс, паливо від УкрАВТО набуває великої популярності й серед споживачів класу С. І все це завдяки стабільно високій якості. Адже паливо, яке реалізується в автозаправній мережі УкрАВТО - це найкраще паливо преміум-класу, яке виробляється винятково в Європі і відповідає високим стандартам Евро 5. Паливо від УкрАВТО - це запорука довговічності та бездоганної роботи навіть найвибагливішого двигуна.» 

 

Автозаправний комплекс на Столичному так само, як і всі інші автозаправні станції УкрАВТО, реалізує виключно якісне європейське пальне виробництва НПЗ АТ «Орлен Летува» (Литва). Асортимент нафтопродуктів включає в себе 4 види палива: бензин А-95, А-95 +, А-98 + і Дт +. 

 

На території нового автозаправного комплексу УкрАВТО працює цілодобовий магазин, в якому клієнти зможуть придбати якісні товари першої необхідності, відпочити та випити філіжанку кави. 

 

 

Довідка: 

Автозаправні комплекси УкрАВТО - це єдина нафтова трейдерська компанія в Україні, яка займається реалізацією виключно якісного високооктанового пального європейського виробництва. Пальне литовського виробника НПЗ АТ «Орлен Летува» відповідає найвищим стандартам якості та завдяки цьому добре відоме в багатьох країнах і користується величезною популярністю в Україні серед людей, які  по-справжньому цінують свій автомобіль. 

Більш детальнішу інформацію про АЗК УкрАВТО Ви зможете дізнатись на сайті www.azk.ukravto.ua

УкрАВТО у Вашому місті