Новини
12.05.2011

ТДВ «Експрес Страхування» зменшило вартість страхування КАСКО.

ТДВ «Експрес Страхування» зменшило вартість страхування КАСКО.

З 1 квітня 2011 року набули чинності нові страхові тарифи за договорами КАСКО для автомобілів, які не знаходяться в заставі. Відповідно до оновленої тарифної сітки при страхуванні автомобілів в «Експрес Страхуванні» , базовий  тариф буде складати 5,75% від вартості транспортного засобу.

«Зміна базового тарифу при страхуванні автомобілів в сторону зниження відбулася відповідно до розрахунків андеррайтингової збитковості за портфелем КАСКО за підсумками нашої роботи за попередній рік, а також  в результаті подальшого вдосконалення компанією процесів супроводження наших клієнтів протягом дії договору страхування КАСКО, особливо при виникненні ДТП або іншої страхової події, -  коментує директор ТДВ «Експрес Страхування» Олександр Скрипник, -  Наша мета – надання клієнту якісної страхової послуги для його автомобіля, забезпечення врегулювання страхових подій в оговорені терміни та гарантування своєчасних виплат клієнтам.»

ТДВ "Експрес Страхування" - динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України - Корпорації "УкрАВТО". Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів "Експрес Страхування" використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по усій Україні і якісне обслуговування клієнта упродовж усього терміну страхування.
Телефон гарячої лінії : 0-800-502-300

УкрАВТО у Вашому місті