Новини
23.06.2011

Chevrolet NIVA - позашляховик для справжніх Богатирів!

Зовсім нещодавно в Ірпені пройшов черговий богатирський турнір «Ірпінь Strongman Cup». Змагання силачів в Ірпені вже стають доброю традицією. Учасники брали участь в семи вправах, одна з яких - «Мертва тяга» - підйом автомобіля паралельним хватом за допомогою спеціальної конструкції (вага на руки - 300кг) на максимальну кількість разів з лімітом часу 60 секунд. На спеціальній консолі був встановлений автомобіль Chevrolet NIVA, що тільки додавало додаткових сил учасникам! Переможцем цього змагання став Віталій Міхєєв. 

16 підйомів богатиря з Вишневого стали недосяжним результатом для інших. Кілька тижнів тому Міхєєв встановив рекорд України у присіданні з 250-кілограмовою штангою на грудях в кількості 7 разів. Сергій Конюшок підняв 300-кілограмову вагу консолі з Chevrolet NIVA в тязі 14 разів!

Партнером заходу виступила компанія «Дженерал Авто Груп», перший офіційний дистриб'ютор Chevrolet NIVA в Україні, що входить до складу корпорації УкрАВТО.

Chevrolet NIVA як не можна краще підійшов для участі в цьому змаганні, адже цей автомобіль традиційно користується великим попитом в Україні серед любителів полювання, риболовлі та активного відпочинку, а значить - серед сильних і мужніх чоловіків. Переконавшихся у тому, що Chevrolet NIVA - це позашляховик для справжніх чоловіків - безліч, адже за весь період своїх власників знайшли понад 16 000 автомобілів Chevrolet NIVA. Це ні що інше, як ще одне підтвердження того, що такі автомобілі як Chevrolet NIVA завжди в ціні!

І все ж найголовнішим аргументом «ЗА», як втім, і перевагою цього компактного позашляховика для активних чоловіків, можна вважати унікальне співвідношення позашляхових якостей і ціни. Навряд чи в Україні можна знайти справжній, сучасний повнопривідний автомобіль за ціною всього лише від 130 400 грн.

 

Крім вправи «Мертва тяга», було проведено ще 6 вправ і, за результатами загального рахунку, переможцем став Сергій Конюшок, український атлет і телеведучий, член «Професійної Ліги стронгменів України». З 2007 по 2010 рік Сергій встановив 14 рекордів України!

Крім усього іншого, поза рамками турніру, найсильніша людина України Олександр Лашин, встановив рекорд України у вправі «Лог-ліфт» - підйом колоди вагою 155 кілограмів на максимальну кількість разів з лімітом часу - 60 секунд в кількості 3 раз (рекорд України).

Компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу корпорації УкрАВТО, буде і далі підтримувати «Професійну Лігу стронгменів України», стежте за новинами на нашому сайті www.chevrolet.kiev.ua.

 

УкрАВТО у Вашому місті