Новини
14.07.2011

Виграти автомобіль – абсолютна реальність!

Літо – пора  радощів та втіхи від тепла і сонця, приємної метушні і нових мрій, планів та проектів. Сонячного липневого дня   відбулась знакова подія у житті тисяч прихильників  справжнього народного бренду – розіграш автомобіля ЗАЗ Lanos.

Протягом травня – червня 2011 року кожний відвідувач автосалонів ЗАЗ дилерської мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» мав можливість стати учасником РОЗІГРАШУ ЗАЗ Lanos.

12 липня,  у приміщенні автосалону ЗАЗ, що на Столичному шосе, відбувся довгоочікуваний розіграш автомобіля. Переможця визначала спеціальна програма методом обрання  випадкового номера телефону. Отже, ім’я цього щасливого володаря – Катерина Музика, 24-річна жителька міста Кіровоград.

 Під час короткої телефонної розмови Катерина розповіла організаторам, що відправляла декілька СМС, але на перемогу аж ніяк не чекала. У вирії бурхливих емоцій новоспечена власниця також сказала, що перемога  - справжня несподіванка та найкращий подарунок на весілля, яке відбудеться у серпні. Тому, можна сміливо заявити, що дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-Севіс» зробила неабиякий внесок у добробут новоспеченої  сім’ї.

«Проведенням такої акції ми ще раз хотіли підкреслити лояльність бренду ЗАЗ до існуючих та потенційних автовласників», – зазначив під час розіграшу Заступник Генерального директора з продажу автомобілів Іван Злобов.  «Розігруючи Lanos, ми хотіли дати можливість переможцю відчути дух справжнього автомобіля-лідера», – також наголосив він.

Ключі від омріяної автівки власниця отримає на головній сцені Столичного Автошоу, яке відбудеться 9-11 вересня 2011 року. Тоді Катерину можна буде запитати, як воно, бути за кермом справжнього лідера?!

Отже, залишається побажати переможцю удачі,  учасникам – майбутніх перемог, а  всім іншим – обирати ЗАЗ, бо з ним – мрії збуваються!

Нагадаємо, передумовою для проведення розіграшу стало оголошення переможців Української Національної Акції «Авторейтинг-2010».  Вже 5 рік поспіль автомобіль ЗАЗ Lanos заслужено отримує нагороду у номінації «Лідер продажу» в Національному рейтингу. Найкраще співвідношення «ціна-якість» та надійність, перевірена часом та тисячами автовласників, – ось формула популярності «Народного автомобіля»  як на території України, так і за її межами.

УкрАВТО у Вашому місті