Новини
18.07.2011

Експрес КАСКО: швидке оформлення, найскоріше врегулювання!

Експрес КАСКО: швидке оформлення, швидше врегулювання!

При купівлі КАСКО головним завданням для більшості Клієнтів є оптимальна комбінація умов договору і вартості поліса. Страхувальнику важливо захистити себе від наслідків настання найбільш ймовірних ризиків, при цьому не переплатити. Тим не менш, Клієнта не радує перспектива провести у страховика кілька годин, ретельно продумуючи кожну складову договору (від розміру франшизи до набору ризиків), щоб в результаті отримати прийнятний тариф.

Саме для зручності Клієнтів з початку липня 2011 наша компанія розробила програми повного КАСКО для фізичних осіб і СПД. Договір страхування «Експрес КАСКО» створений для економії грошей і часу клієнта ТДВ «Експрес Страхування» та Корпорації «УкрАВТО», продовжуючи насолоду від експлуатації автомобіля. По суті, це страховка «3 в 1-м»: оптимальні тарифи, максимальна швидкість оформлення договору та своєчасне страхове відшкодування.

Три програми «Експрес КАСКО» - це 3 набори умов договору страхування - «Легкий», «Оптимальний» та «Преміум» - з фіксованим тарифом для кожного. Лінійка продумана настільки оптимально, що може задовольнити потреби різних сегментів страхувальників.

Продукт «Легкий» орієнтований на клієнтів з великим водійським стажем, що помірно експлуатують свій автомобіль і не піддають його в процесі експлуатації високим ризикам. Даний договір включає ВСІ РИЗИКИ (Повне КАСКО) з обмеженнями нічного зберігання. І тариф у такому випадку складе всього 4,74% від вартості автомобіля.

Продукт «Оптимальний» орієнтований на клієнтів з великим водійським стажем, що активно експлуатують автомобіль з іншим членом сім'ї або іншим водієм. Даний договір включає ВСІ РИЗИКИ (Повне КАСКО) без обмеження нічного зберігання і привабливий збалансованою кількістю додаткових сервісів, а тариф по ньому складає 5,75% від вартості автомобіля.

Договір страхування «Преміум» орієнтований на вимогливого клієнта, що віддає перевагу користуванню всіма перевагами і можливостями сервісу ТДВ «Експрес Страхування» та Корпорації «УкрАВТО». Даний договір включає ВСІ РИЗИКИ (Повне КАСКО) без франшизи на пошкодження автомобіля (включаючи скляні поверхні) і без обмежень умов зберігання. Ексклюзивне VIP-обслуговування доступно в телефонному режимі в будь-який час доби. Покриття страхового договору поширюється на територію України, країн СНД та Європи. Тариф за продуктом «Преміум» становить 7,77%.

Крім пропонованої варіативності умов компанія «Експрес Страхування» забезпечує своїм Клієнтам у разі виникнення страхового випадку максимально оперативне вирішення питання відшкодування збитків та відновного ремонту.

Укласти договір страхування «Експрес КАСКО» Клієнт може в київських автосалонах київських Корпорації УкрАВТО.

Дізнатися більш детальну інформацію Ви можете за номером гарячої лінії 0-800-502-300.

ТДВ «Експрес Страхування» - динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту Україна - Корпорації «УкрАВТО». Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта протягом всього терміну страхування.


УкрАВТО у Вашому місті