Новини
21.07.2011

В червні СК «ГАРАНТ-АВТО» виплатила відшкодувань на 11 491 167 грн.

В червні СК «ГАРАНТ-АВТО» виплатила відшкодувань на 11 491 167 грн.

 

20.07.2011. За підсумками страхової діяльності в червні 2011 року, один з найбільших страховиків українського ринку, СК «ГАРАНТ-АВТО», відшкодувала своїм клієнтам 11 491 167 грн..

 

Для будь-якого клієнта, що довіряє свої ризики страховику, напевно, найважливішим етапом є відшкодування збитків, при настанні страхового випадку. Тому, показники, що були продемонстровані СК «ГАРАНТ-АВТО» в шостому місяці поточного року, в першу чергу, позитивним чином позначилися на клієнтах.

Так, за останній місяць першого півріччя, в структурі страхових виплат страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», 92% відшкодувань припало на три види страхування: добровільне страхування наземного транспорту, обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності та добровільне медичне страхування.

В абсолютному вираженні, клієнтам компанії, власникам полісів КАСКО, було відшкодовано 4 413 282 грн., що склало 38% від загальної суми відшкодувань за червень. Другим видом страхування за обсягами відшкодувань у червні стало ОСЦПВ. Власники полісів ОСЦПВ компанії «ГАРАНТ-АВТО» отримали відшкодувань на суму 3 368 872 грн., або 29% у відносних одиницях. Третім видом страхування, на який припало 25% від загального обсягу виплат, стало добровільне медичне страхування, за яким було відшкодовано в цілому 2 965 406 грн..

СК «ГАРАНТ-АВТО» завжди дотримувалася політики виконання взятих на себе зобов'язань перед клієнтом, і підсумки червня чергове тому підтвердження. Для існуючих клієнтів, або для тих, хто в даний момент тільки обирає страхового партнера, скористатися послугами страхування від компанії «ГАРАНТ-АВТО» можна в одному з представництв в будь-якому регіоні України. Контактні дані філій можна отримати звернувшись до цілодобового інформаційно-консультаційного центру по телефону 0 800 500 456 0 або знайти на сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua

 

 
 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія булла заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті