Новини
26.07.2011

СК «ГАРАНТ-АВТО» тепер представлена в соціальних мережах

СК «ГАРАНТ-АВТО» тепер представлена в соціальних мережах

 26.07.2011. У страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» з'явилася власна сторінка, в одній з найпопулярніших в Україні соціальній мережі. 

Один з найбільших страховиків в Україні, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», в рамках процесу ребрендингу, розробила сторінку-представництво в соціальній мережі FaceBook. Цей крок, крок з оновлення іміджу страхової компанії, став цілком логічним, оскільки реберендінг це не просто заміна старих вивісок на нові.

«В процесі розробки плану повного оновлення компанії, ми в першу чергу мали на меті реалізувати глибокі й масштабні зміни, які торкаються усіх сфер діяльності компанії», зазначила заступник Голови Правління з фінансів, Наталя Шарвадзе. «У компанії, по кожному з напрямків діяльності, було здійснено ряд заходів, покликаних, з одного боку, зберегти все краще, що було, а з іншого запропонувати нашим клієнтам і партнерам свіжі ідеї».

Як відомо, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» завжди дотримувалася принципу клієнтоорієнтованого підходу та прозорості у своїй роботі. Тому створення сторінки-візитки в соціальній мережі, це бажання бути ще ближче до своїх клієнтів. Так, всім бажаючим бути в курсі останніх новин та тенденцій страхового ринку, досить підписатися на розсилку новин через RSS. Окрім новин, на сторінці можна познайомитися з коментарями експертів компанії, з найактуальніших на поточний момент питань страхового ринку або висловити особисту думку. І, як саме собою зрозуміле, зі сторінки можна перейти на основний сайт компанії, для отримання детальної інформації.

Познайомитись з візитною карткою СК «ГАРАНТ-АВТО» можна скориставшись прямим лінком http://www.facebook.com/garantauto.ua або набравши в рядку пошуку ГАРАНТ-АВТО. Якщо у гостей сторінки виникнуть ідеї або побажання по наповненню або акцентам, пропозиції можна надсилати безпосередньо через форму зворотного зв'язку на основному сайті компанії: www.garant-auto.com.ua .

 

 

 
 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія булла заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті