Новини
01.08.2011

Стартує рекламна кампанія Столичного Автошоу 2011

Стартує рекламна кампанія Столичного Автошоу 2011

 
1 серпня в підтримку Столичного Автошоу 2011 стартує нова рекламна кампанія «Місто шалених бажань». Цього року Столичне Автошоу проходитиме в новому, ще більш цікавому форматі: згідно задуму організаторів, автомобільна виставка стане справжнім містом автомобілів. 
 

0
Столичне Автошоу 2011 – найяскравіша автомобільна подія року, яка з 9 по 11 вересня знову стане центром тяжіння для всіх шанувальників автомобільної культури. Традиційно, автомобільне місто розташується на території найбільшого дилерського центру в країні - «Автоцентр на Столичному». 


Об'єднуючи «два в одному» - автовиставку і захоплююче свято - Столичне Автошоу, як  завжди, буде дивувати відвідувачів масштабом автомобільної експозицією, веселити насиченою розважальною програмою і радувати найвигіднішими ціновими пропозиціями. 
  
Усіх гостей «Міста Шалених бажань» очікує захоплююча автомобільна реальність: резонансні автопрем'єри, концертна програма в режимі нон-стоп, грандіозний мотофестиваль, захоплюючі тест-драйви, автоекстрім, кінотеатр «Cінема Драйв», картинг, пейнтбол, дитячий майданчик «Автоландія», виставка колекційних автомобілів «Ретроленд» та багато іншого. 


Один з головних сюрпризів Столичного Автошоу 2011  - спільна акція Корпорації УкрАВТО та Авторадіо конкурс Стартюнінг. «Зроби тюнінг свого кумира» - закликає Оргкомітет Столичного Автошоу. Якщо Ви артистичні, схожі на когось із зірок української або зарубіжної естради, вмієте рухатися так само як вони і мрієте показати свій талант на великій сцені, тоді конкурс Стартюннінг саме для Вас. Щоб стати учасником проекту, Вам необхідно записати відео, на якому Ви під фонограму виконуєте пісню свого кумира в образі, максимально схожому на нього і зареєструватися на сайті (вхід на реєстраційну платформу через сайт АВТОРАДІО). Попередній відбір конкурсантів буде відбуватися на Авторадіо. Фінальні конкурсні тури відбудуться 9 і 10 вересня на головній сцені Автошоу, де і буде визначений переможець. «Головна умова для перемоги - максимально перевтілитися в образ зірки і виступити не гірше, а може навіть і краще «оригіналу»» - коментує Ірина Михальова, керівник Оргкомітету Столичного Автошоу.  Оцінювати номери своїх так званих «копій» і вибирати кращого з претендентів протягом трьох конкурсних днів будуть справжні зірки української естради. Усі фіналісти отримають приємні призи та подарунки від Авторадіо та Столичного Автошоу, а переможця конкурсу очікує суперзірковий  відпочинок  закордоном. 


В рамках Столичного Автошоу відбудуться яскраві презентації довгоочікуваних автомобільних новинок світового та вітчизняного автопрому. Більше 20 всесвітньо відомих брендів будуть приймати участь в автомобільній виставці. Серед них: Mercedes-Вenz, Chrysler, Jeep, Dodge, Kia, Opel, Chevrolet, Chery, Renault,  Nissan, Toyota, ЗАЗ, Lada, TATA и I-VAN.


Автомобільні учасники, банки-партнери та страхові компанії представлять на Столичному Автошоу кращі акційні пропозиції та вигідні умови з придбання, кредитування та страхування автомобілів. 


Організатором Столичного Автошоу виступає Корпорація УкрАВТО. Мобільний оператор Автошоу - МТС. Банк-партнер - Банк Руский Стандарт. Паливний партнер - ТНК-Україна. Масляний партнер - Mobil 1. Інформаційні партнери проекту: ICTV, Авторадіо, За рулем Україна, Перший Автомобільний. Довідка: 
Столичне Автошоу 2011 - восьме щорічне автомобільне свято, що пропонує спеціальні умови покупки автомобілів. На Столичному Автошоу 2010 були представлені, як автомобільні бренди, так і банківські та страхові компанії, а також величезна кількість розваг для відвідувачів. Останнє Столичне Автошоу відвідало близько півмільйона автолюбителів, і було продано понад 500 автомобілів за три дні заходу.

 
Організатор Столичного Автошоу - Українська Автомобільна Корпорація - транснаціональна корпорація, лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник автомобілів, дистриб'ютор і постачальник високоякісних сервісних послуг; експортер автомобілів у країни СНД і близького зарубіжжя. 

УкрАВТО у Вашому місті