Новини
08.08.2011

УСК «ГАРАНТ-АВТО» провела конкурс серед дітей своїх співробітників

УСК «ГАРАНТ-АВТО» провела конкурс серед дітей своїх співробітників

 

05.08.2011. Страхова компанія «Гарант-АВТО» підвела підсумки конкурсу на кращий малюнок, що був оголошений серед дітей співробітників компанії.

 

Лояльний роботодавець завжди цінується набагато вище, ніж просто об'єкт, який розглядає своїх працівників як інструмент одержання прибутку для компанії. Компанія, яка піклується про своїх співробітників, залучає їх та членів їх сімей в життєві процеси, робить приємні сюрпризи, може розраховувати на успіх у бізнесі. Успіх, запорукою якого є лояльне ставлення будь-якого співробітника до компанії і навпаки.

Аби підтримати статус лояльної до своїх працівників компанії, «ГАРАНТ-АВТО» у своєму традиційному корпоративному дайджесті оголосила про проведення конкурсу на кращий малюнок серед дітей співробітників. Протягом двох місяців збиралися роботи. Після цього, шляхом голосування серед топ-менеджменту компанії був визначений переможець, який отримав приз.

«Проводячи такі конкурси, ми в першу чергу прагнемо зробити так, щоб кожен зміг проявити себе. Повірте, ті позитивні емоції, які нам вдалося подарувати нашій маленькій переможниці, безцінні. Ми будемо проводити подібні конкурсПараметры новостии на постійній основі, і будемо тільки раді, якщо кількість учасників буде збільшуватися ", зазначила заступник Голови Правління з фінансів, Наталя Шарвадзе.

Більш детальну інформацію про компанію «ГАРАНТ-АВТО» можна знайти на сайті www.garant-auto.com.ua ,зателефонувавши до цілодобового інформаційно-консультаційного центру за телефоном 0 800 500 465 0 або відвідавши сторінку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua

 

 

 
 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.д.

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті