Новини
05.10.2010

Kia Motors на Паризькому Автосалоні зосереджується на стилі та технологіях.

Електричний концепт POP стане хедлайнером стенду КІА під час Паризького Автосалону;·
Вражаючий новий претендент D-класу відзначить європейський дебют;·
Також одне із ключових місць на стенді КІА займе захоплюючий компактний кросовер Sportage;·
КІА продовжує дотримуватись курсу на створення конкурентноспроможних автомобілі в «екологічному сегменті»;·
Прес-конференція відбудеться у Холі 5.2, на 520 стенді, о 16.30 за центральноєвропейським часом.Стенд КІА на Паризькому Автосалоні 2010 року продемонструє вражаючий дизайн та нові технології! Головною подією стане світова прем’єра компактного, унікального електричного концепту POP, від якого важко відвести погляд. Новий концепт розроблений європейською дизайнерською командою під керівництвом Пітера Шрайєра, Головного Дизайнера КІА та Грегорі Гіламе, Головного Дизайнера Kia Europe.
«Концепт-кар на зразок POP міг надійти лише від нас. Дизайнери дуже рідко мають можливість почати з чистого аркуша паперу і бути в ситуації, коли користуєшся такою свободою - дуже чудово.» - розповідає Грегорі Гіламе.
На додаток до POP, КІА продемонструє захоплюючі моделі, які посилять курс компанії на розвиток власної мови дизайну, і, в той же час, перетворять це на практику за допомогою реальних моделей.
Лідером серед них буде абсолютно новий претендент D-класу. Новий седан, який на деяких ринках продається під назвою «Оptima», в Україні відомий як «Magentis». Він відзначить свій європейський дебют на Паризькому Автосалоні, перед своїм надходженням у продаж в певних країнах. В Західній Європі
Нова модель, за очікуваннями, суттєво збільшить частку ринку КІА в класі D. Вона втілює в собі те, що Пітер Шрайєр називає «зухвалою, атлетичною та візуально-спортивною енергією», яка починається від екстер’єру автомобіля і йде крізь нього, включаючи ходову динаміку.
Стильний седан є довшим, нижчим, ширшим та має довшу колісну базу ніж будь-який представник D-класу, представлений КІА. В Європі він буде доступним з великою кількістю високотехнологічних приладів. На вибір будуть доступні новий дизельний двигун ‘U2’, 1.7 l VGT з потужністю в 136* кінських сил, чи абсолютно новий, технічно покращений бензиновий двигун ‘Nu’ 2.0-l CVVL з потужністю в 170* кінських сил.
Другою моделлю з числа автомобілів з переродженим дизайном, презентованих в Парижі, буде новий, вражаючий кросовер KІА Sportage, який після свого запуску отримав схвальні відгуки преси та громадськості.
Стенд виробника в Парижі продемонструє кілька «зелених» моделей, як свідоцтво безперервного курсу на зменшення автомобілями КІА викидів в навколишнє середовище. Три екологічно-націлені автомобілі - КІА cee’d і Venga з низьким рівнем викидів, та інноваційний, гібридний концепт Kia Sportage, який має середній показник викидів CO2 на рівні 108 г/км - будуть продемонстровані на стенді в окремій, «екологічній зоні».
Стенд КІА Kia Motors розміщений у Холі 5.2, а прес-конференція, включаючи офіційне представлення нового концепту POP Головним Дизайнером, Пітером Шрайєром, відбудеться о 16.30 за Центральноєвропейським часом.
 
* Наведені цифри - прогноз виробника.
 
Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 11  моделей – Carens, Cerato, Cerato Koup, Cee’d (три типи кузовів), Mohave, Picanto, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, Venga, та Абсолютно Новий Sportage.
Винятково висока якість продукції – ключова складова філософії бренду KIA. Гарантійний термін обслуговування всіх автомобілів KIA, які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», складає 7 років, при цьому для більшості моделей величина гарантійного пробігу складає 150 тис. км. Такий крок з боку дистриб’ютора є підтвердженням лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту.
та зокрема в Україні цей розкішний седан почне продаватись в 2011 році.

УкрАВТО у Вашому місті