Новини
09.08.2011

Компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» презентувала подарунок покупцю тисячної Форци!

Привітати 1000 покупця зі значимим в його житті придбанням зібралися представники компанії «АвтоЗАЗ-севіс», колектив автосалону «Черкаси-авто» і ряд ЗМІ. У святковій атмосфері під звуки оплесків заступник Генерального директора з торгівлі компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Іван Злобов вручив покупцеві ювілейної Форци прекрасний подарунок, автомобільний холодильник, і побажав «гладких» доріг і щасливих кілометрів за кермом ЗАЗ Forza!

 «Для мене Форца - це перш за все сучасний дизайн, хороший двигун, гідна комплектація. - Розповів нам новоспечений власник. - Також порадувала мене панель приладів і якісний пластик. Окремою високої оцінки заслуговують інформативні гальма. Загалом, враження - тільки позитивні!»

За словами Івана Злобова, високий попит на Форцу - це не випадковість, а прогнозоване явище. По-перше, автомобіль має яскраву зовнішність, по-друге, численні опції автомобіля підібрані таким чином, щоб максимально задовольнити потреби українських автомобілістів, які все більше прагнуть до комфорту за кермом. При цьому на автомобіль вдалося зберегти абсолютно конкурентоспроможну ціну.

Як виявилося, в сім'ї Сергія Дивнича ЗАЗ Forza - це вже третій автомобіль бренду ЗАЗ. Той факт, що в родині кілька поколінь їздять на ЗАЗ-ських випускниках, дозволяє говорити про довіру, яка складалася десятиліттями!

На питання про те, що ж стало вирішальним фактором при покупці, Сергій без зайвих роздумів назвав доступну ціну автомобіля і величезний набір опцій вже в мінімальній комплектації.
«Поки про автомобіль мало відгуків, - сказав новоспечений власник, але я дотримуюся принципу: не повіриш, поки сам не перевіриш!»
Від себе додамо, що тисячним власником міг би стати хтось інший: в автосалон Сергій Дивнич приїхав за іншим автомобілем, але, подивившись на власні очі на стильну Форцу, здобула перемогу запорізька новинка.

Подарунки, оплески,  привітання - всі атрибути гарного свята після якого, нажаль, настають звичайні будні. Будні настануть і для ЗАЗ Forza, коли щодня новенький автомобіль буде доводити, що він - найкращий, і, завойовуючи все нові й нові симпатії, боротися за право стати лідером в бюджетному автомобільному просторі.

 Для всіх шанувальників повідомляємо, що зовсім скоро в дилерській мережі з'являться ЗАЗ Forza а в кузові хетчбек. Керівництво компанії заявляє про старт продажів вже на початку осені.
«Forza хетчбек - це відповідь вітчизняного виробника автомобільному ринку, що динамічно розвивається в Україні. Його стильний дизайн і надійний комфорт покликаний посилити позиції Форца, завоювавши серця молодої та активної аудиторії », - сказав Генеральний директор компанії« АвтоЗАЗ-сервіс » Олександр Дмитрієнко.

У хетчбека свіжа і приваблива зовнішність, жвавий мотор, комфортна підвіска. Під капотом встановлений двигун збірки Мелітопольського моторного заводу австрійської розробки потужністю 109 л. с., відповідний нормам токсичності Євро-4, просторе багажне відділення - близько 370 літрів. Сигналізація, іммобілайзер, система ABS і EBD, наявність подушок безпеки, задній парктронік, гідропідсилювач керма, центральний замок з дистанційним управлінням - це далеко не повний перелік явних переваг ЗАЗ Forza!
Про високий рівень комфорту свідчить кондиціонер і сидіння з електропідігрівом!
Нагадаємо, що презентація ЗАЗ Forza в кузові хетчбек відбулася в травні цього року на Міжнародному автосалоні SIA 2011.

Отримати вичерпну інформацію про модельний ряд ЗАЗ можна у продавців-консультантів найближчого салону дилерської мережі або за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні). Також детально c брендом ЗАЗ можна ознайомитися на офіційних сайтах www.zazforza.com.ua, www.lanos-ua.com.

УкрАВТО у Вашому місті