Новини
17.08.2011

3-х мільйонний автомобіль Chery зійшов з конвеєра

Це підтвердили експерти: у рейтингу Fortune статус «Найбільш шанованої китайської компанії» завоювала саме Chery Cо. Крім того, вона серед лідерів рейтингу «500 найдорожчих брендів». Згідно з щорічними дослідженнями «World Brand Lab» в 2011 році капіталізація бренду склала 8, 574 мільярда RMB (у китайській валюті).

Але найбільш важливим підтвердженням успішності бренду і його стрімкого зростання став 3-х мільйонний автомобіль Cherу, який в кінці минулого місяця зійшов з конвеєра заводу в Уху (провінція Аньхой). Тримає першість Chery Со. і в об'ємах продажів на зовнішніх ринках. Згідно з останніми світовими звітами, 16 578 автомобілів відправлено на експорт лише в червні 2011 року (+105,9% до минулого року).

Компанія Chery продовжує активно завойовувати зарубіжні ринки: сьогодні автомобілі з Піднебесної продаються більш ніж в 80 країнах. Виробляють автомобілі Chery на 12-ти заводах, «розкиданих» по всьому світу; понад 1000 офіційних дилерів працюють за межами Китаю. Наприклад, за перше півріччя цього року в Бразилії продали близько 18 тис. автомобілів Chery, що більш ніж в 4 рази перевищує торішні показники. А приріст продажів Сhery в Росії складає 154% у порівнянні з минулим роком, всього в січні-червні цього року реалізовано 9,4 тис. Chery. В Україні ж понад 70 000 наших співвітчизників віддали перевагу автомобілю марки Cherу. Найбільш популярні у нас моделі – Amulet, Elara Tiggo, QQ і Eastar. А за останні декілька місяців бестселерами в Україні сталі новинки – М11 і Beat.

Це дійсно вражаючі результати: адже в компанії на виробництво першого мільйона автомобілів пішло десятиліття – з моменту початку будівництва першого заводу. Потім три роки – на випуск уже другого мільйона автомобілів. І лише 16 місяців компанія витратила на те, щоб зібрати третій мільйон! Сhery Co. дуже близько підійшла до досягнення короткострокової мети – виробництва 1 000 000 автомобілів в рік. Окрім цього, виробництво трьохмільйонного автомобіля Chery є важливим кроком на шляху до глобалізації. У найближчі п'ять років Chery Со. планує значно підсилити конкурентоспроможність бренду і вплив компанії на міжнародному рівні.

Більше того, величезне значення для компанії Сhery в цілому і її топ-менеджменту зокрема має якісна складова розвитку. В підтвердження цьому можна навести приклад найбільшого в Азії випробувального центру (R&D Center), який належить компанії Chery. Його площа складає 300 000 квадратних метрів, а розмір інвестицій 1,5 млрд. доларів США. Там знаходяться лабораторії тестування автомобільних деталей, центр тестування енергозбереження. Потужності випробувального центру Chery дозволяють проводити повноцінні дорожні випробування автомобілів, зокрема трансмісії, двигуна, перевірку пасивної безпеки, тестування матеріалів кузова автомобіля і багато що інше. Лабораторія Центру провела безліч досліджень фронтальних і бічних зіткнень, реагування ребер жорсткості, енергопоглинаючих зон і інших елементів захисту автомобіля при зіткненні. Результати краш-тестів і досліджень лабораторії використовуються при розробці автомобілів Chery. Інженери Chery Со. переконані: всі аспекти проектування автомобіля повинні виходити передусім із міркувань безпеки. Китайська національна служба акредитації за оцінкою відповідності сертифікувала лабораторію тестування безпеки Chery, яка після цього стала державною лабораторією. За словами експертів, випробувальна лабораторія Chery стала найбільшою і найпотужнішою в Азії, однією з кращих у світі.

  Завдяки величезним інвестиціям у нові розробки, підвищенню якості і безпеки автомобілів – Сhery Со. – підтверджує репутацію висококласного автовиробника.

Обговорення даної новини в соціальних мережах Facebook та Vkontakte.

УкрАВТО у Вашому місті