Новини
22.08.2011

На Opel Zafira діють нові ціни!

В дилерській мережі компанії «Дженерал Авто Груп», офіційного дистриб'ютора Opel в Україні, з 12 серпня діють нові, більш вигідні ціни на Opel Zafira. Тепер вартість семимісного сімейного мінівена стартує від 190 880 грн. Ваша вигода при покупці Opel Zafira за новою ціною - до 2200 грн!

0

Opel Zafira - це компактний 7-місний автомобіль, створений для повноцінного життя. Незважаючи на безліч спроб імітації, ця модель залишається неперевершеною. Ідеальне поєднання просторого салону, стилю і динаміки.

0

Автомобіль, здатний взяти на борт сімох, відвезе вашу сім'ю, друзів або колег туди, куди ви побажаєте. Opel Zafira оснащується 1.8-літровим бензиновим двигуном сімейства ECOTEC потужністю 140 к.с. і механічною або автоматизованою трансмісією Easytronic. При цьому витрата з механікою в змішаному циклі складе 7,8 л. на 100 км, а з автоматизованою коробкою - і того менше - 7,6 л. на 100 км! Opel Zafira, підтверджуючи статус справжнього сімейного автомобіля, оснащений зручними піддонами, відсіками і кишенями поруч з кожним сидінням.

0

У загальній кількості в цьому автомобілі є близько 30 ємностей для зберігання великих і дрібних предметів (залежно від комплектації). Система трансформації салону Flex7 надає широкі можливості, що дозволяють перевозити велику кількість вантажу або подорожувати великими компаніями.

0

Так, завдяки системі 2-3-2 ви зможете трансформувати сидіння, організувавши від 2 до 7 посадочних місць всього за 15 секунд! Модульна система Flex Organizer включає в себе різні розділювачі, сітки, гачки, контейнери та інші пристосування для зберігання речей. Вже в базовій/мінімальній комплектації, яка поставляється в Україну, автомобіль оснащений всім необхідним - 4 подушки безпеки, система ABS, кондиціонер, передній електропакет (дзеркала+склопідйомники), аудіосистема CD-MP3 з управлінням на кермі, 16-ти дюймові структурні диски, центральний замок з дистанційним управлінням, традиційні для України пакет «Захист від пилу» і пакет «Погана дорога», а також багато іншого.

0

Відповідаючи обов'язковій вимозі «сімейний автомобіль - безпечний автомобіль», Opel Zafira має в своєму арсеналі, крім всіх необхідних систем активної і пасивної безпеки, також максимальні 5 зірок у незалежному краш-тесті EuroNCAP. Все перераховане вище - ніщо інше як зайвий доказ того, що такі автомобілі як Opel Zafira - кращий вибір для великої і дружньої родини!

Більше інформації на сайті: www.opelukraine.com.

Завітайте на сторінку Opel у Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine та у Twitter: http://twitter.com/Opel_UA.

УкрАВТО у Вашому місті