Новини
22.08.2011

Всеукраїнська акція «Підтримуй своїх! Обирай Ланос!» згуртовує власників автомобілів Ланос!

З 15 по 24 серпня на перехрестях доріг великих міст кожен власник автомобіля ЗАЗ Ланос має шанс отримати святкову стрічку з написом «Підтримуй своїх! Обирай Ланос!» та  приємну нагоду почути слова подяки від представників вітчизняного виробника  та вкотре  пройнятись почуттям гордості за вибір «народного» автомобіля. Тож цією акцією компанія ще раз засвідчує  повагу до своїх шанувальників та вдячність власникам автомобілів ЗАЗ Ланос.

0 

Під гаслом «Підтримуй своїх!» організатори акції мали за мету   згуртувати більше чверті мільйона українських автолюбителів, які стали власниками ЗАЗ  Ланос. І хоча б на мить донести ідею  важливості розвитку вітчизняного автомобілебудування, втілення в життя ідей та новаторських пропозицій українських винахідників та піднесення престижу українського авто, а разом з тим і нашої держави.  Успіх вітчизняного автомобіля – це успіх і заможність України, це достаток кожного з нас.

0

«Ми заслужили народне визнання багатотисячної аудиторії вдячних автовласників, ми вперше в історії вітчизняного автопрому 5  років поспіль гордо носимо звання «Лідер продажів». Ми - це ті, хто може запропонувати якісний, надійний і доступний автомобіль. Ми - це ті, хто пропонує наш автомобіль, зроблений нашими руками для нашого народу!» - промовив Олександр Дмитрієнко, Генеральний директор компанії «АвтоЗАЗ-сервіс».

0 

Сьогодні ж дорогами нашої країни їздять більше  чверті мільйона автомобілів ЗАЗ Lanos. Насправді, за цим кількісним  показником стоять реальні люди, власники автомобілів, для яких Ланос став частиною їхньої родини. І, як повноправний член родини, він  має свою долю: минуле, сьогодення і майбутнє.

1

Стрічка - це символічний елемент, що єднає різні, але в той же час дуже близькі  поняття, такі як «Незалежність», «Народ», «Національний виробник». Тому ця акція продемонструвала  єднання  тисяч людей різних професій, поглядів, інтересів та різного  віку. Консолідуючим фактором стала  любов  до «народного» автомобіля! Саме усвідомлення цього переконує нас, що ми живемо у  заможній,  економічно розвиненій країні, і це робить  кожного з нас багатшим і впевненішим у майбутньому.

«Наше головне завдання, - зазначив заступник  Генерального директора «АвтоЗАЗ-сервіс» Іван Злобов, -  довести, що автомобілі  вітчизняного автопрому – гідні конкуренти автівок закордонного виробництва у бюджетному класі». 

Нагадаємо, що передумовою проведення акції  є  перемога ЗАЗ Lanos у загальнонаціональній акції «Авторейтинг-2010». П’ятий рік поспіль  саме ця модель стає лідером продажів і визнається найбільш популярним і продаваним автомобілем на ринку України. Це той результат, те визнання, за яким стоять тисячі працьовитих небайдужих заводчан, кожен з яких вкладає частку власної душі у виробництво нашого авто.

Отже, ця нагорода ще раз засвідчила  те, що працювати  ми вміємо, можемо і прагнемо перемог!

 

Підбиваючи підсумки перших 20 років незалежності, Запорізькому автомобілебудівельному заводу є чим пишатися, бо він має багаторічний досвід виробництва автомобілів, а головне, пропонує якісні, надійні, безпечні, невибагливі в обслуговуванні і дійсно доступні для всіх верств населення автівки. Саме завдяки таким вітчизняним підприємствам  наш народ стає заможнішим, а  країна  - стабільнішою!

УкрАВТО у Вашому місті