Новини
30.08.2011

ЗАЗ Sens із заводським ГБО буде представлено на Столичному Автошоу.

Для шанувальників автомобільної культури та прихильників бренду ЗАЗ з радістю повідомляємо, що під час Столичного Автошоу 2011, з 9 по 11 вересня, на території найбільшого дилерського центру в країні - «Автоцентру на Столичному», буде презентовано автомобіль ЗАЗ Сенс із заводським ГБО!

Вітчизняний виробник, прагнучи задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів, робить все можливе, щоб подарувати прихильникам автомобілів ЗАЗ можливість  їздити більше, а витрачати менше!

Вперше справжні «народні обранці» - автомобілі Ланос та Сенс - будуть виходити  з конвеєра вже з заводським ГБО!

Тепер Вам не потрібно додатково витрачати кошти на покупку та встановлення газобалонного обладнання, шукати кращих у цій справі, сумніваючись в якості проведених робіт,  бо вже у серпні в автосалонах дилерської мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» з’явився автомобіль Сенс з ГБО, що інсталюється вже на Запорізькому автомобілебудівному заводі. А трохи пізніше очікуються незмінний лідер продажів протягом 5 років – Ланос з газобалонним обладнанням, встановленим спеціалістами ЗАЗ. Використання передових технологій заводських потужностей та залучання  до справи  висококваліфікованих   досвідчених  фахівців – це далеко не весь перелік аргументів «ЗА» придбання автомобілів із заводським  ГБО!

Отже, запрошуємо всіх бажаючих стати свідками  найяскравіших автомобільних  подій, що відбуватимуться на Столичному Автошоу 2011!

УкрАВТО у Вашому місті