Новини
05.09.2011

«Експрес страхування»: підсумки першого півріччя 2011 року

В своїй роботі ТДВ «Експрес Страхування» прагне до відкритості та прозорості в усьому – це відноситься і до процесу забезпечення страховими послугами, і до інформації про результати нашої роботи.

Для нас важливо, щоб наші клієнти та інші зацікавлені особи мали можливість доступу до об’єктивної інформації про нашу компанію. Ми вважаємо, що відкритість – один з факторів успішного розвитку бізнесу.

Тим більше, що діяльність і досягнення компанії не стоять на місці – ми розвиваємося з позитивною динамікою. За підсумками першого півріччя 2011 року помітне зростання фінансових показників порівняно з першим півріччям 2010 року. Переконайтесь самі:

-          Обсяг активів збільшився на 131%;

-          Кількість укладених договорів підвищилась в 2.5 рази;

-          Приріст страхових премій склав 27%;

-          Страхові резерви стали більше на третину;

-          Обсяг страхового відшкодування збільшився більш ніж в 2 рази;

-          Капіталізація компанії збільшилась на 160%

Важливим фактором для потенційних клієнтів є те, що компанія тільки за липень цього року виплатила 1 414 227 грн. по 201 страховому випадку, що були пов’язані зі страхуванням наземного транспорту.

Позитивна статистика показує динаміку не тільки кількісних, але і якісних показників діяльності компанії. Цей результат досягнутий завдяки відмінно налагодженій комунікації з клієнтами та високому професіоналізму працівників компанії.

ТДВ «Експрес Страхування» - динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УкрАВТО». Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні та  якісне обслуговування протягом всього терміну страхування.

Гаряча лінія 0-800-502-300

 

УкрАВТО у Вашому місті