Новини
26.09.2011

У серпні СК «ГАРАНТ-АВТО» збільшила обсяги відшкодувань на 16%

У серпні СК «ГАРАНТ-АВТО» збільшила обсяги відшкодувань на 16%

 

26.09.2011. За підсумками страхової діяльності в серпні 2011 року, СК «ГАРАНТ-АВТО», збільшила обсяги відшкодувань своїм клієнтам на 16% порівняно з серпнем 2010 року. 

 

Один з найбільших страховиків українського ринку ризикового страхування, компанія «ГАРАНТ-АВТО» в восьмому місяці поточного року, в загальній складності відшкодувала своїм клієнтам понад 11 млн. грн., і продемонструвала зростання за цим показником як щодо серпня 2010 так і липня 2011 року. Збільшення виплат, це в першу чергу, впевненість клієнтів компанії в захисті і гарантованих виплат при настанні страхового випадку. Якщо звернутися до цифр, то збільшення обсягів виплат склало +16%, якщо порівняти обсяги відшкодованих збитків клієнтам у серпні 2010. Якщо ж порівняти цей показник з липневими підсумками поточного року, збільшення виплат відшкодувань склало 5%. В абсолютному вираженні, клієнтам страхової компанії було відшкодовано 11 155 930 грн.

У структурі страхових виплат змін не відбулося, і традиційно, переважна більшість виплат припала на три види страхування: добровільне страхування наземного транспорту, обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності та добровільне медичне страхування.

Так, власникам полісів КАСКО в серпні, було відшкодовано 5 014 039 грн.. Другим, за обсягами відшкодувань у восьмому місяці року стало ОСАГО. За цим видом страхування страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» здійснила відшкодувань на суму 3 061 560 грн.. Третім видом страхування, стало добровільне медичне страхування, за яким було відшкодовано в цілому 2 301 052 грн.

«ГАРАНТ-АВТО» завжди дотримувалася політики виконання взятих на себе зобов'язань перед клієнтом, тому підсумки серпня стали зайвим підтвердженням цих слів. Для існуючих клієнтів, або для тих, хто в даний момент тільки обирає страхового партнера, скористатися послугами страхування від компанії «ГАРАНТ-АВТО» можна в одному з представництв в будь-якому регіоні України. Контактні дані філій можна отримати, звернувшись в цілодобовий інформаційно-консультаційний центр по телефону 0 800 500 456 0 або знайти на сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті