Новини
27.09.2011

Opel Insignia 2012 модельного року: нові двигуни, чудові характеристики

Opel Insignia отримав більше 50 національних та міжнародних нагород, у тому числі престижний титул «Автомобіль року 2009», а також «Автомобіль року в Україні 2009». Покупці підтвердили цей успіх великим попитом: на сьогоднішній день продано більше 400 тис. автомобілів у світі. Сучасні технології, нові бензинові двигуни автомобілів Insignia 2012 модельного року продовжать успіх флагмана Opel.

271465

Дволітровий двигун з турбонаддувом і безпосереднім уприскуванням палива в поєднанні з сучасною повнопривідною трансмісією в новому модельному році видає на 30 к.с. більше потужності і доступний з шестиступінчастою механічною або автоматичною коробками передач. Максимальна потужність цього двигуна 185 кВт/250 к.с., а крутний момент - 400 Нм (попередній - 350 Нм). У комплектації з механічною коробкою передач Opel Insignia здатний розганятися від 0 до 100 км/год всього за 7,5с, але максимальна швидкість обмежена електронікою - 250 км/г.

271455

2,0-літровий агрегат з турбонаддувом переконливо доводить, що збільшення потужності і зниження витрати палива можуть йти рука об руку. Нові технології, такі як система Start/Stop і шини з низьким опором коченню допомагають скоротити витрату палива і викиди CO2 до 8,4 л/100 км і 197 г/км відповідно (раніше: 8,9 л/100 км, 209 г/км CO2). Завдяки збільшенню потужності, крутного моменту, чудовою динамікою і зниженим витраті палива Opel Insignia 2.0 Turbo 4x4 демонструє відмінні їздові характеристики для преміум сегменту середнього класу.

271466

Інформаційно-розважальні системи Navi 600 і 900 Navi Europa набагато перевершують попередні версії з CD або DVD-плеєрами. Вся картографічна інформація зберігається тепер на картах пам'яті SD і може бути адаптована під індивідуальні потреби водія: наприклад, до звичайних місць інтересу (POI) можуть бути додані нові, можна виділити окремі пункти і зберігати їх в адресній книзі. Навігаційна система також дозволяє вибрати не тільки найшвидший і короткий маршрут, але і найбільш економічний, забезпечуючи найменшу витрату палива.

271468

Систему Navi 900 Europa доповнено функцією розпізнавання голосу і можливістю ведення журналу, розділяючи інформацію про особисті та ділові поїздки. Система оповіщення про додаткові місця інтересу інформує водія про наближення до них звуковим сигналом, текстовим повідомленням або спливаючим вікном.

271461

Opel Insignia 2012 модельного року пропонується також з останніми розробками в області безпеки: передня камера Opel Eye, яка здатна «читати» дорожні знаки і своєчасно попереджати про виїзд за межі смуги, обзавелася ще однією корисною функцією. Тепер вона доповнена системою індикації відстані (Following Distance Indication), яка активується автоматично на швидкості 40 км/год, вимірює відстань до автомобіля попереду, допомагаючи водієві уникнути аварії та можливих штрафів за недотримання дистанції. Система попередження про фронтальному зіткненні (Forward Collision Alert) подає візуальний сигнал і звукове попередження, повідомляючи про небезпечні зіткнення з автомобілем, що рухається попереду. Крім того, як додаткова опція доступна передня камера в поєднанні з адаптивною системою освітлення (AFL+), яка управляє дальнім світлом фар.

271443

Opel Insignia 2012 модельного року став ще більш елегантним і комфортним. Доступні комплектації з обробкою з високоякісної шкіри наппа кольору «індійська ніч» (Indian Night) - це чорна шкіра високої якості з контрастним прострочуванням коньячного (Cognac) кольору. Новий відтінок кузова темний металік (Luxor), в якому з'являються синьо-фіолетові відтінки, підкреслює вишуканість зовнішнього вигляду автомобіля. Спортивний, елегантний силует Opel Insignia в найближчі місяці буде доповнено новими легкосплавними колісними дисками з яскравим дизайном.

271463

«Нові динамічні характеристики, скорочення витрати палива і викидів CO2, а також технологічні опції оновленого Opel Insignia безумовно допоможуть зміцненню лідируючого положення у своєму класі,» - сказав Алан Віссер (Alain Visser) віце-президент Opel з продажу, маркетингу і післяпродажного обслуговування.

Більш детальну інформацію можна отримати у офіційних дилерів Opel.

Більше інформації на сайті: www.opelukraine.com.

Відвідайте сторінку Opel в Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine і в Twitter: http://twitter.com/Opel_UA

 

УкрАВТО у Вашому місті