Новини
29.09.2011

«ГАРАНТ-АВТО» підтримала 2-ий зліт українського клубу LANOS

28.09.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виступила партнером другого зльоту, організованого українським клубом власників самого масового автомобіля в нашій країні. 

 

У ці вихідні відбувся вже другий зліт автомобільного клубу, моделі, яка по праву стала українським «народним» автомобілем.

0

Так як страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» завжди дотримувалася політики підтримки ініціатив, з якими виступають як існуючі так і потенційні клієнти, участь у такому заході стало підтвердженням цих слів.

0

Зліт, який проводився на території найбільшого дилерського центру Корпорації УкрАВТО, Автоцентрі на Столичному, дозволив зібрати справжніх прихильників автомобіля, який можна вважати візитною карткою України.

0

0

Організатори зробили все можливе, щоб свято, на яке з'їжджаються з усієї України, вдалося. Завдяки насиченій програмі офіційної частини зльоту, в якій був і автопробіг по Києву, змагання з автослалому, конкурси з автостайлінгу і автозвуку, а також конкурси для гостей і глядачів, осторонь від святкування не залишився ніхто. 

0

«Коли до нас надійшла пропозиція стати партнерами такого заходу, чесно кажучи, не роздумували ні хвилини. Приймаючи пропозицію, ми в першу чергу хотіли підтримати автомобільний клубний рух як такий, незалежно від того, чи є організатори клієнтами нашої компанії чи ні», прокоментував начальник управління реклами та зв’язків з громадськістю «ГАРАНТ-АВТО », Дмитро Скляренко.

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 
 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті