Новини
04.10.2011

«ГАРАНТ-АВТО» підтримала участь свого клієнта в трофі-рейді «Gorgan Trophy 2011»

05.10.2011. Страховик, для якого лояльність до своїх клієнтів не порожні слова, підтримав участь одного зі своїх страхувальників у щорічному трофі-рейді «Gorgan Trophy 2011». 

 

Українські Карпати не вперше стають місцем проведення всіляких змагань, в яких техніка і люди демонструють все, на що вони здатні, і дуже часто працюють на межі своїх сил. Участь у п'ятому щорічному трофі-рейді, який по праву вважається одним з найбільш цікавих і захоплюючих гірських трофі в Україні, свого постійного клієнта підтримала страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО».

0

Про рівень змагань можна судити вже з того факту, що вони є етапом Чемпіонату України та Чемпіонату Росії з трофі-рейдів і проводяться регулярно, починаючи з 2007 року. Як правило, учасниками цих змагань стають спортсмени, які вважаються кращими в цій дисципліні. Під прапори трофі-рейду «Gorgan Trophy» з'їжджаються представники з Росії, Білорусі, Польщі, країн Прибалтики і, звичайно ж, з України. Організатори традиційно мають на меті популяризації автоспорту, здорового способу життя та зміцнення позицій України у світовому автоспорті, що стало додатковим плюсом, при прийнятті рішення.

0

Про лояльність до своїх клієнтів багато і дуже часто говорять в офіційних матеріалах страхові компанії, але, на жаль, мало хто це підтверджує на ділі. Свідченням того, що «ГАРАНТ-АВТО» компанія, яка цінує своїх клієнтів і готова у відповідь за довіру дякувати своїм страхувальників стала підтримка одного зі своїх постійних клієнтів.

0

«Цей клієнт довіряє свої ризики компанії «ГАРАНТ-АВТО» вже шостий рік. Високий рівень лояльності можна пояснити, перш за все, впевненістю страхувальника саме в нашій компанії. Ми раді були допомогти нашому клієнту взяти участь у цих змаганнях, в подяку за те, що він клієнт нашої компанії і довіряє нам», прокоментував директор Дніпропетровської філії «ГАРАНТ-АВТО», Слободзян Світлана Іванівна

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 
 

 

УкрАВТО у Вашому місті