Новини
05.10.2011

«ГАРАНТ-АВТО» стала страховим партнером екіпажів SUPERCAR RALLY

05.10.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» взяла участь у якості страхового партнера в щорічному змаганні SUPERCAR RALLY, яке традиційно стартувало у Києві, а фінішувало у Львові. 

 

Днями пройшло, вже традиційне, Supercar Rally, яке стартувало в центрі Києва, за участю справжніх легенд автомобільної індустрії, таких як Chevrolet Corvette, Ford Mustang, DODGE Viper, Mercedes SLC, BMW M5, HONDA S2000, AUDI TT , і український тюнінг-проект - ZAZ REVOLUTION, основою якого став автомобіль ЗАЗ 695.

0

Автомобіль, екіпаж якого виступав за підтримки страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», був побудований на платформі сучасного передньопривідного автомобіля, при цьому зовнішні лінії кузова були залишені без змін, щоб зберегти пізнаваний вигляд. Цей автомобіль неодноразово брав участь у всіляких конкурсах і виставках, отримуючи призові місця. Крім цього, автомобіль став володарем Гранд Кубка в номінації «BEST OF TUNING EMMA Ukraine 2011». Крім цього, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», виступила партнером для ще одного екіпажу, який брав участь в SUPERCAR RALLY від видання PREMIUMCAR, на автомобілі VOLVO.

0

Старт був даний в центрі Києва, після чого, проїхавши по вулицях столиці, колона виїхала на Житомир.

0

 Потім, автомобілі, в порядку від найменш потужного до найпотужнішого, з інтервалом взяли старт на трасі Житомир - Рівне у гонці, заради якої всі і зібралися.

0

 Не доїжджаючи до рівненської окружної дороги, автомобілі зустрів хронометрист. Потім колона учасників вирушила до Львова, де відбулося нагородження переможців. На наступний день бажаючі екіпажі взяли участь у IV-му етапі Чемпіонату України з кільцевих автомобільних гонок.

0

Чергове свято, за участю автомобілів, які, кожен по-своєму, впливали на хід автомобільної історії, завершилося. І, на щастя, протягом SUPERCAR RALLY, учасникам вдалося уникнути неприємностей, від яких автомобілі оберігала страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО». Також всім, у кого на даний момент стоїть питання вибору надійного і фінансово стійкого страхового партнера, «ГАРАНТ-АВТО» готова надати свій захист: достатньо звернутися в одну з філій компанії, де можна захистити себе або свій автомобіль від дрібних і великих неприємностей

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 
 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті