Новини
06.10.2011

Легкий електромобіль Opel: один Євро на 100 кілометрів

Рюссельсхайм-Франкфурт. Opel має всі шанси стати справжньою сенсацією 64-го міжнародного автосалону у Франкфурті, на якому було представлено абсолютно новий електромобіль. Цей концепт-кар відкриває нову главу в історії автомобілів на електричній тязі і зміцнює позиції Opel в якості першопрохідника в сфері виробництва і застосування альтернативного силового приводу. Нова модель прекрасно підійде для руху по автомагістралі, власники будуть витрачати всього один євро на 100 кілометрів, концепт-кар в три рази легше сучасного компактного автомобіля, а його максимальна швидкість становить 120 км/г.

271487 

Успіх електромобіля Opel Ampera надихнув Opel на розробку революційного концепт-кара, це поклало початок новому класу легких міських електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів.

 271489

Двомісний автомобіль з один за одним розташованими сидіннями має всі шанси піти в серію і стати максимально доступним для молодих покупців. Шістнадцятирічні водії зможуть придбати спеціальну версію з обмеженням максимальної швидкості до 45 км/ч. Енергоспоживання у концепт-кара в десять разів нижче, ніж у сучасних компактних моделей - вартість 100км пробігу складе всього один Євро - це безсумнівна користь для навколишнього середовища і для вашого гаманця.

273342

Відвідайте сторінку Opel в Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine і в Twitter: http://twitter.com/Opel_UA

 

УкрАВТО у Вашому місті