Новини
07.10.2011

Виплати ПАТ «УСК «Гарант-Лайф» за серпень 2011 року

Страхова компанія «Гарант-ЛАЙФ» відкрита й прозора в своїй діяльності на ринку страхових послуг. Ми якісно й надійно забезпечуємо страховими послугами та регулярно інформуємо про результати нашої діяльності.

ПАТ «УСК «Гарант-ЛАЙФ» підсумувало страхові виплати за серпень-вересень 2011 року. За цей час виплачено 438 990,72 грн. відшкодувань. Слід окремо зауважити, що по роботі з юридичними особами зафіксований один випадок отримання тілесних ушкоджень. Страхові виплати при цьому склали 111 622,40 грн. Щодо роботи з фізичними особами, то в цьому напрямку виплати по дожиттю склали 19 384,50 грн., виплати по причині смерті – 36 611 грн.

Завдяки оперативності та злагодженості дій співробітників «Гарант-Лайф» компанія максимально ефективно виконує свої зобов’язання по страховому захисту своїх клієнтів.

ПАТ «УСК «Гарант-ЛАЙФ» має більш ніж десятирічний досвід роботи в сфері страхування життя. Завдяки наполегливій і послідовній роботі колективу вдалося реалізувати основну ідею - надання якісного та зручного сервісу. Спираючись на фінансову потужність і передові технології «Гарант-ЛАЙФ» надає послуги Європейського якості.

 

УкрАВТО у Вашому місті