Новини
07.10.2011

Станьте власником мрії разом з «Експрес Кредит» та ПАТ «ПУМБ»

До нового автомобільного сезону Корпорація «УкрАВТО» разом з сервісом «Експрес Кредит» підготували ряд пропозицій для бажаючих стати автовласником вже сьогодні. В мережі «УкрАВТО» представлені найпопулярніші автомобільні бренди світу: «Mercedes-Benz», «Toyota», «Renault», «KIA», «Chevrolet»…  Ви обов’язково знайдете те, про що мріяли.

А наблизитися до мрії відвідувачам автосалонів мережі «УкрАВТО» набагато простіше  завдяки системі «Експрес Кредит». Сервіс був створений для оптимізації потреб і часу клієнтів, які бажають  придбати авто в кредит.

З 28 вересня в системі, що вже включає кредитні пропозиції від 25 банків-партнерів, представлена нова  - від ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк».  Пропозиція діє на весь модельний ряд, що представлений в мережі «УкрАВТО». Стати автовласником  можна при внесенні авансового платежу від 19% вартості автомобіля. Процентна ставка від 0,01% річних у гривні, строк кредитування -  до 7 років.

Вам потрібно лише обрати автомобіль. Про все інше подбає спеціаліст «Експрес Кредит».

                «ЕКСПРЕС КРЕДИТ» здійснює свою діяльність на базі ТОВ «УКРАВТОЛІЗИНГ» (довідка Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг ФЛ №290 від 06.06.06) – структурного підрозділу Корпорації «УкрАВТО»

УкрАВТО у Вашому місті