Новини
14.10.2011

Стали відомі нові ціни на Opel Astra та Opel Meriva!

Радісна новина для шанувальників автомобілів Opel!

Унаслідок зміни курсу євро, стало можливим переглянути цінову політику на Opel Astra і Opel Meriva нового покоління.

Тепер ціна на Opel Astra стартує від 177 440 грн., а на Opel Meriva - від 194 880 грн.

 

259571

Своєю появою новий Opel Astra привніс в клас компактних автомобілів власну інтерпретацію нового фірмового стилю, відповідно до якого був створений і Opel Insignia. Дизайн автомобіля повною мірою відображає поєднання скульптурного мистецтва і німецької точності - чіткі спортивні лінії та елегантні деталі підкреслюють динамічність і унікальність Opel Astra.

Ергономічні спортивні сидіння Opel Astra з пневматичним валиком поперекової підтримки, і подушкою, що подовжує сидіння, регулюються в шести напрямках.

 

267150

Opel Astra обладнаний практичними пристосуваннями для розміщення різних речей. Кишені в передніх і задніх дверях з утримувачами для пляшок, речовий ящик для водія, підсклянники, великий ящик для рукавичок, передні та задні підлокітники з закритими речовими відсіками. Залежно від варіанту комплектації автомобіля, в салоні налічується до 19 місць зберігання для великих і дрібних предметів!

266534

Opel Astra оснащений не тільки сучасними системами активної безпеки, а й захищає пасажирів завдяки інноваційним системам пасивної безпеки. У конструкції кузова широко використовуються такі технічні рішення, як високоміцна сталь, жорсткий каркас безпеки, елементи із запрограмованою деформацією, м'яті елементи і частини із заздалегідь визначеними траєкторіями поширення енергії удару.

261771

Саме тому Opel Astra володіє однією з найміцніших і безпечних конструкцій кузова. Автомобіль обладнаний ременями безпеки; фронтальними, бічними і віконними подушками безпеки; системою аварійного від'єднання педального вузла (PRS); а також активними підголовниками. Всі ці пристрої взаємодіють між собою, захищаючи водія і пасажирів.

267172

Незалежно від того, в якій комплектації Ви придбаєте автомобіль, Ви отримаєте однаково високий рівень захисту, ергономіки і комфорту!

Якщо ж Вам потрібен більш сімейний автомобіль, то Opel Meriva - якраз для Вас!

Якщо Meriva першого покоління приваблювала, головним чином, функціональністю, то її наступниця бере ще й оригінальністю конструкції. Приміром, "Концепція гнучких дверей" (FlexDoor-Concept): двері відкриваються в різні боки подібно воротам, задні двері при цьому розчиняються незвично широко.

 

265140

Для порівняння: у звичайному автомобілі задні двері відкривається на 68 - 70 градусів, в Opel Meriva - 84 градуси! Завдяки тому що дверні петлі перенесені на задню стійку кузова, проріз для ніг пасажирів при посадці збільшився. Крім того, навіть у брудній машині ризик забруднити одяг при посадці мінімальний на відміну від авто зі звичайними дверима, де іноді зтикаєшся з задньої аркою.

266657

Також вдосконалено відому концепцію «трансформації салону» (FlexSpace). Заднє сидіння в Opel Meriva тепер легше зсувається, відкидається і складається, а кріплення велосипеда стало простіше: аналогічно Corsa кронштейн для велосипедів "FlexFix" ховається в задній бампер (доступне до замовлення додаткове обладнання). Середня консоль також стала учасником системи трансформації - щоденні дрібниці можна ховати в окремі модулі, які пересуваються по алюмінієвій шині.

Якість виконання, якість використовуваних матеріалів і якість, яка буквально на дотик відчувається покупцем, визначають зовнішній вигляд моделей Opel нового покоління. Все це разом - є відображенням нового дизайну Opel, в якому скульптурне мистецтво поєднується з німецькою точністю.

Opel в Україні: www.opelukraine.com.

Завітайте на сторінку Opel у Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine та у Twitter: http://twitter.com/Opel_UA. 

 


УкрАВТО у Вашому місті