Новини
17.10.2011

У новий сезон на новенькому ЗАЗ Ланос лише за 31 грн. на день!

Прийшла осінь, а з нею  холоди, але ще не стерлося з пам’яті відчуття тепла та сонця. Зранку не хочеться  просинатися та вставати з теплого ліжка. А ще більший смуток викликають подумки про  дорогу на роботу в час-пік: холодні зупинки, переповнений громадський транспорт,  де кожний момент  нагадує Дарвінівську теорію про  боротьбу за виживання.

Дивлячись на задоволених водіїв та пасажирів автомобілів, що проїжджають повз тебе, мрійливо свідомість малює картину, де саме ти за кермом автівки, в якій тепло та комфортно. І байдуже, що  на дворі  дощ чи завірюха!

Настав час змінити своє життя на краще! Адже саме цієї осені компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» пропонує найвигіднішу кредитну пропозицію на придбання автомобілів ЗАЗ Сенс  та Ланос.

0

Відтепер у системі, до якої вже входять кредитні пропозиції більш ніж 25-ти банків-партнерів, представлена нова – від «Астра Банку»: передплативши  лише 20% вартості ЗАЗ Sens, платіж по кредиту становитиме від 26 гривень на день. Для власника моделі  Ланос вартість щоденного платежу стартуватиме з позначки у  31 гривню.

За словами заступника Генерального директора з торгівлі  дистриб’юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Івана Злобова, показник продажів автомобілів ЗАЗ  в кредит є більшим за 20%, а завдяки спільній програмі з «Астра Банком» ще більше клієнтів може стати власниками нового авто, скориставшись спеціальною кредитною пропозицією.

0

Придбати автомобілі можна у будь-якому дилерському центрі УкрАВТО, обравши вподобаний колір та  бажану комплектацію.

В автосалонах ЗАЗ увазі клієнтів вже представлено нову комплектацію найпопулярнішого представника лінійки ЗАЗ автомобіль Ланос, авторитет якого  підтверджується вже протягом 5 останніх років перемогою у номінації «Лідер продажу». Його можна придбати з новим потужнім, але  досить економічним  16 клапанним 109 – сильним  агрегатом австрійської розробки ACTECO (витрата палива в комбінованому циклі - 7,2 л/100 км). При цьому двигун демонструє високоекологічні показники, що відповідають стандарту Євро-4.

Також зазначимо, що обслуговування клієнта з оформлення  кредиту відбувається безпосередньо в автосалонах дилерської мережі УкрАВТО за лічені години.

Отже дистриб’юторська компанія доводить кожен день, що автомобіль це не розкіш, а засіб пересування. Придбавши  автомобілі ЗАЗ, ви отримуєте якісь, надійність та комфорт.

Подробиці кредитної пропозиції Вам повідомлять продавці-консультанти дилерської мережі ЗАЗ або працівники «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні). Також детально з брендом ЗАЗ і модельним рядом Вас познайомить офіційний сайт www.lanos-ua.com

УкрАВТО у Вашому місті