Новини
18.10.2011

«ГАРАНТ-АВТО» збільшує обсяги страхових виплат

18.10.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» за підсумками страхової діяльності у вересні збільшила страхові виплати клієнтам на 5% порівняно з вереснем 2010.

 

Минулого місяця «ГАРАНТ-АВТО», яка є на даний момент однією з найбільших страхових компаній, що працюють на ринку ризикового страхування в Україні, в черговий раз продемонструвала зростання показника, який можна вважати одним з ключових для клієнта. Так, у вересні 2011 року страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» за зав'яленими клієнтами страховими випадками відшкодувала понад 13 293 тис. грн.

Збільшені обсяги відшкодувань, разом зі зростаючими страховими преміями свідчать про те, що компанія користується довірою клієнтів і виправдовує очікування, які клієнт покладає на надійного і фінансово стабільного партнера. У розрізі відшкодувань за видами страхування, більшу частину склав традиційно популярний вид страхування: добровільне страхування наземного транспорту. Клієнтам-власникам полісів КАСКО, чиє майно постраждало, було відшкодовано 5 155 тис. грн. Другим за обсягами відшкодувань видом страхування, за полісами якого було виплачено 3 847 тис. грн., стало обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Традиційно, третім за обсягами відшкодувань стало добровільне медичне страхування. За цим видом клієнтам протягом вересня було виплачено 2 008 тис. грн. Всього ж, за вересень місяць за видами страхування, які пропонує «ГАРАНТ-АВТО», було врегульовано понад 7,5 тис. справ.

Зростаючі обсяги відшкодувань, можливо, стануть вирішальним аргументом для тих, хто на даний момент знаходиться в режимі пошуку надійного страхового партнера. Ті ж, хто вже є клієнтами компанії «ГАРАНТ-АВТО», можуть бути впевнені, що при настанні страхового випадку зможуть розраховувати на відшкодування, обсяг якого вказаний у договорі страхування. Детальніше про програми страхування можна дізнатися на корпоративному сайті страховика http://garant-auto.com.ua або на сторінці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua , а також звернувшись до цілодобового інформаційно-консультаційного центру за телефоном  0 800 500 456 0. 

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 
 

 

УкрАВТО у Вашому місті