Новини
31.10.2011

Lanos з новим двигуном вже в дилерській мережі

ЗАЗ почав виробництво автомобіля Ланос з новим сучасним 16-клапанним силовим агрегатом, який поповнив лінійку двигунів, до якої входить уже всім відомий 8-клапанний силовий агрегат.

Двигун об'ємом 1,5 літра демонструє відмінні показники потужності: 109 к. с., що на 23 кінські сили більше, ніж у попередника. Мотор працює в парі з механічною п'ятиступеневою коробкою передач і, що важливо, відповідає екологічному класу «Євро-4».

0

Максимальна швидкість - 160 км / ч. При цьому  витрати пального - більш ніж економічні: всього 5,8 л на 100 км пробігу в заміському циклі і 7,2 - в змішаному.

Про європейське походження нового двигуна АCTECO говорить той факт, що розроблений він австрійськими інженерами компанії АVL. Це дає законні підстави для суперництва українського Lanos з автомобілями деяких європейських виробників за звання кращого у співвідношенні «ціна-якість».

«Виводячи на ринок народний Ланос, оснащений сучасним силовим агрегатом, ми зміщуємо акценти в бік екологічності та економічності. Це означає одне: Ланос переходить на новий щабель якості, якості, що, безперечно, є вагомим чинником у боротьбі за споживача», - прокоментував заступник Генерального директора з торгівлі дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Іван Злобов.

0

Тепер, завдяки новому силовому агрегату, перевірений часом, доступний і надійний автомобіль, стане до того ж ще більш динамічним та економічним.

Зауважимо, що, незважаючи на комплектацію автомобіля новим сучасним двигуном, а отже, і поліпшення динамічних, екологічних та експлуатаційних показників, ціна на автомобіль залишається колишньою.

В даний час Ви можете скористатися вигідною кредитною пропозицією на придбання автомобіля. Так, щоденний платіж при покупці автомобіля Ланос - від 31 грн., за автомобіль ЗАЗ Сенс доведеться платити ще менше - від 27 грн. на день.

 

Отримати вичерпну інформацію щодо автомобілів ЗАЗ, комплектацій, фінансових програм придбання можна за телефоном «гарячої» лінії 0-800-500-233 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України), в одному з автосалонів дилерської мережі УкрАВТО або на сайті www.lanos-ua.com, www.ukravto.ua.

УкрАВТО у Вашому місті