Новини
14.12.2010

Новий Opel Meriva підкорює Європу

Інновації та ексклюзив завжди у моді. А традиційні гарантії безпеки й німецька якість – тим паче. Родзинка вересневого київського свята «Столичне авто шоу 2010» - оновлений Опель Меріва – впевнено крокує по європейському авторинку і підкорює його вершини.

3 листопада в Берліні машина-володарка унікальних інтелектуальних систем відкривання дверей FlexDoors, адаптивної системи організації простору кабіни FlexRail, трансформації задніх сидінь FlexSpace і системи для транспортування двох велосипедів FlexFix  отримала престижну європейську нагороду «Золотий руль» від Auto Bild і Bild am Zonntag за перемогу в компактному класі. Поряд з європейськими експертами в журі конкурса увійшли український боксер Володимир Кличко, колишній тенісист Борис Беккер, головні редактори національних журналів Auto Bild, инженери, автогонщики, відомі спортсмени, а також 40 мильйонів читачів.

Автомобільна премія «Золотий руль», запроваджена 1976 року видавцем Акселем Шпрингером, щорічно присуджується за кращі новинки в автомобілебудуванні. З цєї точки зору кращим у компакткласі виявився Опель Меріва.

Також найближчим часом можна очікувати появу ще однієї, не менш важливої, винагороди в активі нового однооб’ємника. Адже цей інноваційний автомобіль у числі фіналістів міжнародного конкурсу «AutoBEST 2010». За головну нагороду будуть боротися 5 кандидатів. Фінальне голосування відбудеться на початку грудня, а ще через тиждень буде оголошений переможець. Десята церемонія вручення ногород конкурсу Autobest пройде на початку 2011 року.

Нагадаємо, що в Україні новий Opel Meriva доступний до індивідуального замовлення за ціною від 17 567 євро.

УкрАВТО у Вашому місті