Новини
02.11.2011

Більш ніж автомобіль.

  Chery - це автомобільна компанія, яка постійно піклується про Вас. І особливо - напередодні зими, коли управління автомобілем пов'язане з підвищеною небезпекою, і мінімізувати ризики - основна задача кожного автомобіліста. Компанія «Сі Ей Автомотів», офіційний імпортер Сhery в Україні, вирішить це завдання за Вас. Усім покупцям автомобілів Сhery Eastar - комплект високоякісних зимових шин у подарунок!

  Акція діє у всій дилерській мережі компанії «Сі Ей Автомотів». Період дії акції - з 01.11.2011 по 31.12.2011 року.
  За більш ніж прийнятну ціну ви придбаєте автомобіль з просторим салоном, який характерний для кращих представників американського і європейського автопрому в цьому класі.
Модель Сhery Eastar продовжує задавати тон у своєму сегменті завдяки новим технологіям, використаним при створенні цього автомобіля, більш економічним і потужним силовим агрегатам стандарту Євро-4 і багатому списку опцій.
  Комплектація цієї моделі - більш ніж значна: Антиблокувальна система гальм (ABS), система розподілу гальмівного зусилля (EBD), фронтальні подушки безпеки водія і пасажира, кондиціонер, дистанційне керування центральним замком, шини із зниженим рівнем гучності, повний електропакет, сигналізація, іммобілайзер. І до всього цього - комплект зимових шин!
  При довжині кузова в 4770 мм автомобіль відповідає всім вимогам, які висувають клієнти при виборі бізнес-седана. У створенні цієї моделі об'єдналися строгість представницького класу і модні тенденції в дизайні - з динамічними характеристиками, високою якістю виконання і матеріалами обробки. Все це дозволяє відчути власникові свою винятковість. Сhery Eastar - це більше ніж автомобіль. Недарма саме Eastar був обраний в якості офіційного автомобіля, на якому астронавти Піднебесної їздять на офіційні церемонії.

УкрАВТО у Вашому місті