Новини
03.11.2011

Нове обличчя Chery.

 

  Chery - це бренд, який постійно вдосконалюється і росте. Це команда професіоналів, яка прагне до цієї бездоганності. З 3 листопада компанія «Сі Ей Автомотів», офіційний представник Сhery в Україні, запрошує відвідати оновлений сайт компанії. Адреса сайту залишається без змін  www.chery.net.ua.

 Головна відмінність нового сайту від старої версії - простота і ясність у використанні.
 Що ж змінилося? Перше, що кидається в очі, - поліпшення дизайну сайту з точки зору сучасних тенденцій і зручності використання.

По-друге, навігація сайту - ще простіше і зрозуміліше. Наприклад, якщо Ви шукаєте найближчого дилера, то досить зайти в розділ «Автосалони» в головному меню, вибрати на карті свій регіон. Там же Ви знайдете адреси та номери телефонів дилерів, які працюють у цьому регіоні. Більше того, вибравши дилера, тепер зможете легко визначити його місцезнаходження. Вас приємно здивує впровадження гугл-карт: http://chery.net.ua/autosalon/kharkovobl.html
Інтерактивність - дуже важлива складова оновленої версії сайту Сhery. Всі бажаючі зможуть поставити свої запитання, які допоможуть і компанії «Сі Ей Автомотів» стежити за побажаннями наших клієнтів і постійно удосконалюватися. На запитання користувачів сайту відповідять висококваліфіковані менеджери компанії Chery.

Ще одна родзинка - додавання колірної гами кузова автомобіля. Тепер користувач зможе підібрати сподобалася йому колір.

Використовуючи універсальний кредитний калькулятор Ви можете розрахувати кредит: http://chery.net.ua/credit/credit_calc.html  Кредитний калькулятор онлайн допоможе Вам розрахувати щомісячну суму виплат на погашення позики.

Якщо Ви вже визначилися з вибором автомобіля, тоді до ваших послуг - зручна форма замовлення автомобіля: http://chery.net.ua/order_avto_online.html

Звичайно ж, ми не забули про інтеграцію з популярними соціальними мережами з використанням спеціальних віджетів.

Для відвідувачів сайту передбачений і такий сервіс, як підтримка клієнта: у розділі «Підтримка клієнтів» Ви можете залишати коментарі, вносити пропозиції і ставити вас цікавлять.

Наші висококваліфіковані менеджери в найкоротші терміни візьмуть вашу заявку і нададуть необхідну Вам інформацію.

Ласкаво просимо на сайт www.chery.net.ua  Ми чекаємо саме Вас!

Ми завжди раді новим пропозиціям та відкриті до співпраці.

Приєднуйтесь до групи Сhery вКонтакте і на Facebook!

УкрАВТО у Вашому місті