Новини
09.11.2011

Тепер «ГАРАНТ-АВТО» може страхувати предмет іпотеки

09.11.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка надає послуги страхування в ризиковому сегменті, отримала ще одну ліцензію, і тепер може приймати на обов'язкове страхування предмет іпотеки.

 

У зв'язку із змінами у законодавчій базі, які були спрямовані на поліпшення захисту клієнтів, які залучають кредитні кошти комерційних фінансових установ на придбання житла, страхування предмета іпотеки тепер є обов'язковим. Тому для страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яка по-справжньому прагне надавати максимально широкий ряд страхових послуг, отримання ліцензії на здійснення обов'язкового страхування предмета іпотеки це ще одна перевага. Перевага, так як на даний момент ліцензію на здійснення цього виду страхування отримали лише кілька страхових компаній в Україні. У першу чергу це позитивний момент для клієнтів, які можуть звернутися в «ГАРАНТ-АВТО» для оформлення страховки іпотеки. У свою чергу, для «ГАРАНТ-АВТО», окрім цього, отримання ліцензії на обов'язкове страхування предмета іпотеки дає можливість компанії працювати з таким каналом продажів, як банки.

Зараз, після придбання поліса обов'язкового страхування предмета іпотеки, клієнт страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» може розраховувати на захист свого нерухомого майна від таких ризиків як стихійні явища, пожежа, вибух, задимлення, падіння пілотованих літальних апаратів та їх частин, аварії з системах тепло-, водо-, газо-, електропостачання. Також, майно, що придбане за участю коштів фінансової установи, захищено страховою компанією від пошкодження в результаті проведення робіт, пов'язаних з будівництвом або реконструкцією об'єктів нерухомості, які розташовані поруч з застрахованої нерухомістю, від падіння стовпів, антен, інших конструкцій, протиправних дій третіх осіб і пошкодження майна водою в результаті різних аварій систем водопостачання та каналізації. Важливим моментом є обмеження за розміром франшизи, частини збитку, який при настанні страхового випадку не відшкодовується страховою компанією. Тепер розмір франшизи не може перевищувати 2% від страхової суми (вартості майна).

Іншими словами, зміни, що відбулися, збільшили список ризиків, від яких тепер захищений клієнт «ГАРАНТ-АВТО», і обмежили максимальний розмір франшизи, що збільшує ступінь захисту позичальника при настанні страхового випадку. Детальніше про програми страхування можна дізнатися на сайті компанії www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку http://www.facebook.com/garantauto.ua  

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті