Новини
14.11.2011

Найвищий рівень безпеки: Opel Zafira Tourer і Astra GTC отримали 5 зірок у рейтингу Euro NCAP

  • Нові моделі Opel отримали найвищі оцінки в краш-тестах;
  • Висока міцність кузова і чудова ступінь захисту пасажирів.
Нові моделі Opel знову були удостоєні найвищих оцінок від незалежного європейського комітету Euro NCAP (European New Car Assessment Programme). Фахівці присудили Opel Astra GTC і Zafira Tourer по п'ять зірок за безпеку і попередження аварій.

«У наших автомобілях безпеці пасажирів завжди приділяється підвищена увага, - підкреслила Ріта Форст (Rita Forst), віце-президент з інженерних розробок Opel. - Ми пишаємося п'ятьма зірками, отриманими в останніх тестах і раді, що Opel Zafira Tourer і Opel Astra GTC не тільки відповідають стандартам безпеки, але і перевершують їх». У всіх випробуваннях (безпека дорослих пасажирів та дітей, захист пішоходів, системи допомоги водієві) обидва автомобілі показали відмінні результати. Два місяці тому електромобіль Opel Ampera був також відзначений п'ятьма зірками Euro NCAP.

Opel Zafira Tourer і Opel Astra GTC блискуче пройшли краш-тести і продемонстрували високу міцність кузова. А їх внутрішній простір розроблено таким чином, щоб звести до мінімуму ризик отримання травм в разі аварії, наприклад, при контакті колін з панеллю приладів. Автомобілі оснащені також ременями безпеки для дітей, що забезпечує максимальний захист маленьких пасажирів.

Абсолютно нове покоління Opel Zafira Tourer c доопрацьованою системою трансформації сидінь Flex7 задає нові стандарти універсальності і комфорту інтер'єру в сегменті однооб'емников. «Лаунж на колесах» від Opel є лідером в своєму класі по паливній економічності і рівнем оснащення системами допомоги водієві.

Новий Opel Astra GTC відрізняється яскравою спортивною зовнішністю і чудовою керованістю в сегменті компактних автомобілів. Купе орієнтовано головним чином на водіїв, які оцінять емоційний дизайн і оптимізовану передню підвіску зі стійками HiPerStrut (High Performance Strut).

 В Україні обидві моделі з'являться в квітні - травні 2012 року.

Веб-сайт Opel в Україні: www.opelukraine.com.

Всі найсвіжіші новини на сторінці Opel в Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine і в Twitter: http://twitter.com/Opel_UA. 

УкрАВТО у Вашому місті