Новини
18.11.2011

«ГАРАНТ-АВТО» піклується про здоров’я своїх клієнтів

18.11.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що працює в сегменті ризикового страхування, проводить кампанію з профілактики простудних захворювань.

 

З настанням перших холодів все більше людей скаржаться на нездужання, викликані різними вірусними захворюваннями, які, як правило, активізуються в холодне півріччя. Тому, щоб підтримати репутацію компанії, для якої клієнти та партнери по-справжньому цінні, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» проводить вже традиційну, щорічну профілактику простудних захворювань і грипу для своїх клієнтів і партнерів.

У рамках щорічної кампанії, особам, застрахованим в компанії «ГАРАНТ-АВТО», на вибір, пропонується пройти профілактичні заходи щодо попередження простудних захворювань. Клієнти можуть вибирати один з трьох варіантів: вакцинація, вітамінізація або імунізація. Пройшовши одну з процедур, які зможуть зміцнити організм, клієнт захищає себе від застуди, і з високою ймовірністю не захворіє. Серед препаратів, що використовуються для вакцинації, клієнти та партнери компанії можуть вибрати сучасні та ефективні препарати. Варто відзначити, що з року в рік, ця програма, що проводиться страховою компанією «ГАРАНТ-АВТО» на постійній основі, користується популярністю серед клієнтів та партнерів компанії. Тільки в поточному місяці цією програмою скористалися понад 3000 клієнтів компанії.

«За статистикою, щорічно в Україну, в період епідемії грипу тимчасово втрачають працездатність більше 30% співробітників великих компаній. У рамках корпоративних програм, розроблених з урахуванням цього фактора, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» пропонуючи профілактику, допомагає своїм клієнтам уникнути випадків захворювання співробітників і мінімізує погіршення здоров'я від важкого медикаментозного лікування або ускладнень», прокоментував заступник начальника управління по роботі з корпоративними та VIP -клієнтами з особистих видів страхування «ГАРАНТ-АВТО», Юлія Коваленко-Курова.

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті