Новини
21.11.2011

ТДВ «Експрес Страхування» приєднується до проведення Всесвітнього дня пам'яті жертв ДТП

ТДВ «Експрес Страхування» приєднується до проведення Всесвітнього дня пам'яті жертв ДТП

Щороку у всьому світі третьої неділі листопада проводяться заходи, присвячені Всесвітньому дню пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод. На знак солідарності, до цієї події приєднується і наша компанія, з метою ще раз нагадати нашим громадянам про необхідність бути обережними на дорогах, максимально уважними і не ігнорувати правила дорожнього руху, адже помилки на дорогах можуть коштувати життя і втрати близьких людей.  Якщо ми живемо в світі, де всі уміють користуватися високими технологіями, то повинні і просто зобов'язані навчитися культурі на дорогах і взаємоповазі. Не порушуючи правил і дотримуючись необхідних заходів безпеки можна уникнути безглуздих трагедій, які за декілька секунд ламають і обривають стільки життів.

Останнім часом в нашій країні значно збільшилася чисельність автомобілів на дорогах, що, на жаль, привело до  зростання аварійності. Лише за даними наших фахівців за третій квартал 2011 року зареєстровано 692 страхові події, з них 556 ДТП, що склало 80,34% від всіх ризиків і 82,68% від суми виплат за цей період. Вся сума виплат по дорожньо-транспортним пригодам - 3 140 923,13 грн.

Одним з найтрагічніших ДТП була аварія, яка сталася 24 червня 2010 року. Того вечора, застрахований в нашій компанії автомобіль Chery QQ, за кермом якого була дівчина 1976 років народження, прямував убік Пуща-Водиця по проспекту Палладіна. Проте, напроти гіпермаркету «Епіцентр» Chery QQ вирішив розвернутися і не пропустив вчасно автомобіль Porsche Cayenne, внаслідок чого сталося жахливе зіткнення. Удар був настільки сильним, що шансів вижити у водія Chery QQ і її пасажирки — дівчини 1983 р. просто не було, обидві померли на місці аварії. Водій Porsche Cayenne отримав всього лише незначні тілесні пошкодження і травму грудної клітки. У даній ситуації компанія ТДВ «Експрес Страхування» максимально швидко і своєчасно виплатила родичам загиблих по 35 000 грн. і  39 816,28 грн. за автомобіль.

На жаль, страховка не може уберегти від подібних аварій і запобігти їм, але може хоч би компенсувати збитки і надати матеріальну підтримку сім'ям постраждалих. Історично так склалося, що мінімізація ризиків - це головна функція страхування, оскільки уникнути їх не можливо. Сьогодні це стає вже необхідністю, яка задовольняє нашу потребу в безпеці. Купуючи страховий поліс – ви отримуєте впевненість у тому, що страхова компанія підтримає вас і ваших близьких в найскладніший момент життя.

 

ТДВ «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УКРАВТО». Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес  Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300

УкрАВТО у Вашому місті