Новини
23.11.2011

Фестиваль «УкрАВТО 4х4» підтримали ВТБ Банк, Мobil 1, WOG, Гарант-АВТО та «База Автозвука».

Фестиваль «УкрАВТО 4х4» підтримали ВТБ Банк, Мobil 1, WOG, Гарант-АВТО та «База Автозвука».

 

    7 грудня в Карпатах стартує другий щорічний Фестиваль позашляховиків «УкрАВТО 4х4». В цьому році до акції приєднались  ВТБ Банк, Мobil 1, мережа  АЗК WOG, Гарант-АВТО та «База Автозвука».

    Фестиваль УкрАВТО 4х4 проходитиме з 7 по 11 грудня на гірськолижному курорті Буковель. В рамках Фестивалю відбудеться серія захоплюючих тест-драйвів позашляховиків всіх автомобільних брендів, що представлені в дилерській мережі УкрАВТО.

      В цьому році автомобільну команду 4х4 представлятимуть Mercedes-Benz M-class New, Mercedes-Benz E-Class, Mercedes-Benz C-Class, Mercedes-Benz GL-Class, Mercedes-Benz GLK, Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee, Jeep Patriot, Jeep Compass, KIA Sorento, KIA Sportage, Chevrolet Niva, Opel Antara, Chevrolet Captiva, Opel Insignia, Chery Tiggo, Toyota RAV-4, Toyota Highlander, Toyota LC Prado,Nissan Patrol, Nissan X-trail, Nissan Pathfinder, TATA Xenon.        Партнером фестивалю став ВТБ Банк – фінансова компанія, яка є одним із лідерів у сфері надання послуг з автокредитування.

       Також, підтримку фестивалю забезпечить всесвітньо відомий бренд Mobil 1. Ця компанія має досвід роботи у рамках довгострокових угод про співробітництво з рядом провідних світових автовиробників, до яких належать DaimlerChrysler, Porsche, Mercedes-Benz AMG, Toyota, Peugeot і є технічним партнером команди Formula 1 McLaren Mercedes та титульним спонсором Суперкубка Porsche Mobil 1.

     Паливним партнером Фестивалю УкрАВТО 4х4 стала мережа автозаправних комплексів WOG.

     Успіху фестивалю безумовно сприяє такий партнер, як мережа магазинів «База Автозвука» і національний інтернет-магазин www.avtozvuk.ua, що є провідними на ринку автоелектроніки. Завдяки мережі магазинів «База Автозвука» усі автомобілі на фестивалі будуть забезпечені навігаторами та відеорегістраторами.

Щоб взяти участь у Фестивалі УкрАВТО 4х4 необхідно зареєструватись на сайті http://www.ukravto.ua/about_us/festival або зателефонувати за номером: + 38 044 201-15-97. Увага! Реєстрацію продовжено до 1 грудня.

 

Справка:

Українська Автомобільна Корпорація – транснаціональна корпорація, лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник, дистриб’ютор  та постачальник високоякісних сервісних послуг; єдина компанія в Україні з повним циклом продукції; експортер автомобілів в країни СНД та близького зарубіжжя.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Прес-центру УкрАВТО:
Тел./факс: (044) 201–15–97 E-mail:
pr@ukravto.ua 

 

Організатор фестивалю - Українська Автомобільна Корпорація

Партнери фестивалю:

 

ВТБ Банк – одна з фінансових компаній, що найбільш динамічно розвиваються, в Україні. За даними НБУ в групі найбільших банківських установ ВТБ Банк займає 7 позицію за розміром статутного капіталу, 7 позицію за розміром активів і 4 позицію по розмірах кредитного портфеля юридичних осіб за підсумками третього кварталу 2011 року.  ВТБ Банк активно розвиває роздрібний сегмент, будучи одним з лідерів в наданні автокредитів населенню.  Сьогодні близько 160 точок продажу у всіх областях і великих містах України надають фінансові послуги міжнародного рівня.

ВТБ Банк входить до міжнародної фінансової групи ВТБ і має інформаційно відкриту структуру власності – 99,97% акцій банку належить ВАТ Банк ВТБ (Російська Федерація). Банк ВТБ (РФ) входить в 500 найкрупніших компаній світу. Група ВТБ є провідною міжнародною фінансовою групою і володіє унікальною для російських  банків міжнародною мережею, яка налічує більше 30 банків і фінансових компаній в 19 країнах світу.

 

ExxonMobilCorporation є великою нафтовою корпорацією, виробником моторних масел та змащувальних матеріалів Esso та Mobil. Компанія має досвід роботи у рамках довгострокових угод про співробітництво з рядом провідних світових автовиробників, до яких належать DaimlerChrysler, Porsche, Mercedes-Benz AMG, Toyota, Peugeot.

Mobil 1 всесвітньо відомий бренд синтетичних масел, виробляється корпорацією ExxonMobil. Mobil 1 є технічним партнером команди Formula 1 McLarenMercedes та титульним спонсором СуперкубкаPorscheMobil 1.

 

Мережа автозаправних комплексів під ТМ WOG – одна з найбільших мереж АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Сьогодні мережа WOG охоплює усі автотранспортні шляхи державного та міжнародного значення та є лідером з надання комплексу якісних послуг на автодорогах. Якісне пальне від провідних виробників, сучасне технічне оснащення, високий рівень сервісного обслуговування - основні засади корпоративних стандартів мережі АЗК WOG, завдяки яким вдається здобувати прихильність та довіру автомобілістів, зростати кількісно і якісно. Саме тому  клієнти сприймають  WOG як дещо більше, ніж просто АЗС. WOG – це впевненість і комфорт у дорозі, надійність і перспективність у бізнесі. WOG – вибір року 2010, 2011 серед мереж АЗК (результати конкурсу «Вибір року» в Україні у 2010 та 2011 році).

 

ГАРАНТ-АВТО - універсальна страхова компанія, яка сьогодні має 25 ліцензій на проведення 15 видів добровільного та 10 видів обов'язкового страхування. Українська Страхова Компанія «ГАРАНТ-АВТО» з 1992 року здійснює страхову діяльність та на сьогоднішній день є однією з найбільших страхових компаній на теренах Украины.

 СК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідерських сходинок за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань.

 

Мережа магазинів «База Автозвука» і національний інтернет-магазин www.avtozvuk.ua – лідери на ринку авто електроніки і здійснюють безкоштовну доставку по всій Україні в максимально короткі строки. Найнижчі ціни, широкий асортимент, бездоганний сервіс, гарантійне обслуговування, висока якість товарів, - далеко не повний перелік переваг, завдяки яким кількість клієнтів мережі магазинів «База Автозвука» і національного інтернет-магазину www.avtozvuk.ua постійно зростає.

УкрАВТО у Вашому місті