Новини
24.11.2011

В Україні запрацював абсолютно новий веб-сайт Opel

В Україні запрацював абсолютно новий офіційний веб-сайт Opel - www.opel.ua,  який є невід'ємною частиною глобального веб-проекту компанії General Motors.

Розробка міжнародної платформи для сайту зайняла кілька років, і зараз все більше і більше офіційних імпортерів приєднуються до нового сайту. Компанія Opel представлена ​​в 40 країнах, і майже всі вони мають веб-сайти на основі глобальної платформи www.opel.com. Компанія "Дженерал Авто Груп", яка є офіційним імпортером автомобілів Opel в Україну, також приєдналася до проекту.

Сайт доступний російською та українською мовами, був створений відповідно до корпоративних стандартів Opel, з великим об'ємом корисної інформації, фото і відео галерей, які постійно оновлюються. Відвідавши новий сайт, українські прихильники Opel зможуть отримати інформацію не тільки про всі новинки Opel в світі, але й ознайомитися з місцевими новинами, акціями та отримати координати офіційних дилерів. Адреси та контакти дилерів суміщені з картою Google Maps.

До того ж, на сайті присутній відеоогляд автомобілів у 3D, вичерпна інформація про кожну модель, інформація для корпоративних клієнтів, до того ж описані кращі кредитні умови, є можливість записатися на тест-драйв, подивитися ціни на автомобілі і підписатися на розсилку новин.

Крім усього іншого на сайті детально описана історія та спадщина бренду Opel і найсвіжіші новини про Opel в Україні.

Відвідайте новий сайт Opel в Україні: www.opel.ua

Всі найсвіжіші новини на сторінці Opel в Facebook: www.facebook.com/opel.ukraine та в Twitter: http://twitter.com/Opel_UA.

УкрАВТО у Вашому місті