Новини
28.11.2011

«ГАРАНТ-АВТО» в жовтні спрямував майже 60 % премій на виплати відшкодувань

«ГАРАНТ-АВТО» в жовтні спрямував майже 60 % премій на виплати відшкодувань

 

28.11.2011. За підсумками жовтня страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала своїм клієнтам 11 545 776 грн., тоді як обсяг страхових платежів склав 19 894 670 грн. Таким чином, рівень виплат у жовтні склав майже 60%.

 

Український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО», в десятому місяці поточного року, в цілому, здійснила страхових відшкодувань на суму 11 545 776 грн. При цьому, у традиційній трійці лідерів в структурі відшкодувань за видами страхування, на які зазвичай припадає переважна частина відшкодувань, відбулися зміни. У попередні місяці цього року перше місце за обсягами відшкодувань займало страхування КАСКО. Виплати з цього виду склали 4 066 217 грн. або 35% від суми виплачених відшкодувань. Вперше в цьому році, друге місце за обсягами виплачених відшкодувань зайняло добровільне медичне страхування, за яким клієнтам компанії було виплачено 3 338 399 грн., або майже третину від суми виплат відшкодувань за другий місяць осені. Третє місце за обсягами виплат зайняло обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності, за яким клієнтам компанії було відшкодовано 3 243 106 грн., або 28% від усього обсягу відшкодувань у жовтні.

Якщо говорити про страхові премії, які  компанія зібрала в жовтні, то сума надходжень склала 19 894 670 грн. У структурі страхових премій понад 40% припадає на платежі з добровільного страхування наземного транспорту, яке традиційно залишається одним з найпопулярніших видів у клієнтів компанії «ГАРАНТ-АВТО». За цим видом страхування було зібрано 8 332 064 грн. Видом страхування, за яким надійшло більше чверті від загальної суми страхових премій, стало ОСЦПВ, з показником в 5 211 131 грн. На інші види страхування припало близько 35% страхових платежів, що говорить про системну роботу компанії з диверсифікації страхового портфеля, з метою максимально задовольняти попит клієнтів.

Детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» і програми страхування, які пропонується компанією, можна дізнатися на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua або на сторінці-візитці http://www.facebook.com/garantauto.ua .Також, контактну інформацію найближчої філії можна дізнатися звернувшись до цілодобової служби асистуючої компанії «ЕвроАсистанс» 0 800 500 456 0. 

 

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.д.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті