Новини
05.12.2011

СК «ГАРАНТ-АВТО» підписала договір про співпрацю з банком «Київська Русь»

05.12.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» підписала договір про співпрацю з банком «Київська Русь», який активно здійснює видачу кредитів.

 

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що входить в десятку лідерів українського страхового ринку, підписала договір про співпрацю з комерційним банком «Київська Русь», який залишається одним з небагатьох банків, які зараз продовжують відкривати кредитні лінії на покупку не лише автомобілів, але і на інші потреби клієнтів.

Підписанню договору з боку банку, передувала ретельна перевірка потенційного страхового партнера на предмет фінансової стійкості та наявності розгалуженої мережі регіональних підрозділів. У першу чергу, це обумовлено бажанням банку захистити свого клієнта від усіляких несподіванок.

У зв'язку з цим, підписання договору про співпрацю зі страховою компаній «ГАРАНТ-АВТО» говорить про те, що український страховик повністю відповідає вимогам, які висуває банк до своїх партнерів у сфері страхування. Тепер, завдяки підписаній угоді, клієнти банку можуть при виборі страхової компанії розраховувати на отримання якісних послуг, високий рівень сервісу і оперативність врегулювання, які пропонує «ГАРАНТ-АВТО». Детальніше про страховика «ГАРАНТ-АВТО» і про фінансових партнерів компанії можна дізнатися на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua  або на сторінці-візитці http://www.facebook.com/garantauto.ua . Також, контактну інформацію найближчої філії можна дізнатися, звернувшись до цілодобової служби асистуючої компанії «ЕвроАсистанс» 0 800 500 456 0.

 

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.д.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті