Новини
08.12.2011

В Карпатах відбувся другий фестиваль позашляховиків УкрАВТО 4х4!

В Карпатах відбувся  другий фестиваль позашляховиків УкрАВТО 4х4!

 

    На гірськолижному курорті Буковель щойно завершився другий щорічний фестиваль позашляховиків УкрАВТО 4х4. Mercedes-Benz, Jeep, KIA, Opel, Chevrolet, Chery, Nissan, Toyota, TATA – в заході взяли участь всі автомобільні бренди, представлені в мережі УкрАВТО.  Перед учасниками акції було поставлене нелегке завдання  –   подолання непередбачуваного бездоріжжя та крутих віражів.

    З 7 по 11 грудня в самому серці Карпат – на гірськолижному курорті Буковель  проходив Фестиваль позашляховиків УкрАВТО 4х4, організований Українською Автомобільною Корпорацією. Вже вдруге Корпорація УкрАВТО обирає для проведення Фестивалю саме Карпати. І зовсім не випадково,  адже саме в цьому регіоні розташовані чудові гірські ландшафти, на яких позашляховики можуть продемонструвати всі свої переваги.

0

     В рамках Фестивалю відбулась серія захоплюючих тест-драйвів. Учасники проекту мали нагоду випробувати позашляховики на міцність в реальних складних умовах експлуатації. В цьому році автомобільну команду 4х4 представили Jeep Grand Cherokee, Jeep Compass, Jeep Patriot, Jeep Wrangler, Mercedes-Benz M-Class, Mercedes-Benz E-Class, Mercedes-Benz C-Class, Mercedes-Benz GL-Class, Mercedes-Benz GLK, KIA Sorento, KIA Sportage, Chevrolet Niva, Opel Antara, Chevrolet Captiva, Opel Insignia, Nissan Pathfinder, Nissan X-trail, Nissan Patrol, Chery Tiggo, Tata Xenon, Toyota RAV- 4, Toyota Highlander, Toyota LC Prado. 

    Традиційно програма Фестивалю була поділена на дві частини. 7 та 8 грудня автомобілі випробовували представники ЗМІ. У наступні дні споглядати та особисто перевіряти динамічні якості повнопривідних автомобілів змогли всі охочі відвідувачі Фестивалю на полігоні Mercedes-Benz Driving Academy та у гірській місцевості.

0

    Успіху Фестивалю беззаперечно сприяла підтримка партнерів. В цьому році до акції приєднались  ВТБ Банк, Мobil 1, мережа  АЗК WOG, Гарант-АВТО та «База Автозвука». Партнером фестивалю став ВТБ Банк – фінансова компанія, яка є одним із лідерів у сфері надання послуг з автокредитування.       Також, підтримку фестивалю забезпечив всесвітньо відомий бренд Mobil 1. Ця компанія має досвід роботи у рамках довгострокових угод про співробітництво з рядом провідних світових автовиробників, до яких належать DaimlerChrysler, Porsche, Mercedes-Benz AMG, Toyota, Peugeot і є технічним партнером команди Formula 1 McLaren Mercedes та титульним спонсором Суперкубка Porsche Mobil 1.

0

Паливним партнером Фестивалю УкрАВТО 4х4 стала мережа автозаправних комплексів WOG. Завдяки мережі магазинів «База Автозвука», що є провідними на ринку автоелектроніки, усі автомобілі на фестивалі були забезпечені навігаторами та відеорегістраторами. 

Потужні двигуни позашляховиків преміум-класу перетворили тест-драйв у найвищу насолоду для автолюбителів, а незрівнянна природа Карпатських гір сповнила всіх учасників енергією для подальших звершень!   

Справка:

 

Організатор фестивалю - Українська Автомобільна Корпорація

Українська Автомобільна Корпорація – транснаціональна корпорація, лідер автомобільного ринку України; найбільший виробник, дистриб’ютор  та постачальник високоякісних сервісних послуг; єдина компанія в Україні з повним циклом продукції; експортер автомобілів в країни СНД та близького зарубіжжя.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Прес-центру УкрАВТО:
Тел./факс: (044) 201–15–97 E-mail:
pr@ukravto.ua 

 

Партнери фестивалю:

 

ВТБ Банк – одна з фінансових компаній, що найбільш динамічно розвиваються, в Україні. За даними НБУ в групі найбільших банківських установ ВТБ Банк займає 7 позицію за розміром статутного капіталу, 7 позицію за розміром активів і 4 позицію по розмірах кредитного портфеля юридичних осіб за підсумками третього кварталу 2011 року.  ВТБ Банк активно розвиває роздрібний сегмент, будучи одним з лідерів в наданні автокредитів населенню.  Сьогодні близько 160 точок продажу у всіх областях і великих містах України надають фінансові послуги міжнародного рівня.

ВТБ Банк входить до міжнародної фінансової групи ВТБ і має інформаційно відкриту структуру власності – 99,97% акцій банку належить ВАТ Банк ВТБ (Російська Федерація). Банк ВТБ (РФ) входить в 500 найкрупніших компаній світу. Група ВТБ є провідною міжнародною фінансовою групою і володіє унікальною для російських  банків міжнародною мережею, яка налічує більше 30 банків і фінансових компаній в 19 країнах світу.

 

ExxonMobilCorporation є великою нафтовою корпорацією, виробником моторних масел та змащувальних матеріалів Esso та Mobil. Компанія має досвід роботи у рамках довгострокових угод про співробітництво з рядом провідних світових автовиробників, до яких належать DaimlerChrysler, Porsche, Mercedes-Benz AMG, Toyota, Peugeot.

Mobil 1 всесвітньо відомий бренд синтетичних масел, виробляється корпорацією ExxonMobil. Mobil 1 є технічним партнером команди Formula 1 McLarenMercedes та титульним спонсором СуперкубкаPorscheMobil 1.

 

Мережа автозаправних комплексів під ТМ WOG – одна з найбільших мереж АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Сьогодні мережа WOG охоплює усі автотранспортні шляхи державного та міжнародного значення та є лідером з надання комплексу якісних послуг на автодорогах. Якісне пальне від провідних виробників, сучасне технічне оснащення, високий рівень сервісного обслуговування - основні засади корпоративних стандартів мережі АЗК WOG, завдяки яким вдається здобувати прихильність та довіру автомобілістів, зростати кількісно і якісно. Саме тому  клієнти сприймають  WOG як дещо більше, ніж просто АЗС. WOG – це впевненість і комфорт у дорозі, надійність і перспективність у бізнесі. WOG – вибір року 2010, 2011 серед мереж АЗК (результати конкурсу «Вибір року» в Україні у 2010 та 2011 році).

ГАРАНТ-АВТО - універсальна страхова компанія, яка сьогодні має 25 ліцензій на проведення 15 видів добровільного та 10 видів обов'язкового страхування. Українська Страхова Компанія «ГАРАНТ-АВТО» з 1992 року здійснює страхову діяльність та на сьогоднішній день є однією з найбільших страхових компаній на теренах Украины.

 СК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідерських сходинок за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань.

 

Мережа магазинів «База Автозвука» і національний інтернет-магазин www.avtozvuk.ua – лідери на ринку авто електроніки і здійснюють безкоштовну доставку по всій Україні в максимально короткі строки. Найнижчі ціни, широкий асортимент, бездоганний сервіс, гарантійне обслуговування, висока якість товарів, - далеко не повний перелік переваг, завдяки яким кількість клієнтів мережі магазинів «База Автозвука» і національного інтернет-магазину www.avtozvuk.ua постійно зростає.

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті