Новини
13.12.2011

10 літрів бензину на дорозі не валяються, але з «Експрес Страхуванням»….

 

….можливо все! Адже зима – це чарівна пора року, яка нагадує кожному з нас, що дива трапляються.  Наша компанія вирішила прочинити дверці в світ казки і порадувати своїх клієнтів приємним сюрпризом - з 1 грудня ми запаслися дарунками для всіх власників картки «Експрес Асістанс»! Якщо  в екстремальній ситуації Ваш бак виявиться порожнім, а заправні станції дуже далеко -  не засмучуйтесь. Подзвонивши на гарячу лінію «Експрес Асітсанс» Вам гарантовано допоможуть повернути до життя Вашого залізного коня.

Наші фахівці абсолютно безкоштовно привезуть 10 літрів пального і оперативно до заправлять Ваш автомобіль, після чого можна буде спокійно продовжити свій шлях.  

Оскільки представники нашої технічної служби знаходяться у всіх областях України, ми завжди з Вами  і піклуємося про те, що б в дорозі Ви себе відчували комфортно і впевнено.

 

ОДО «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УКРАВТО». Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300

УкрАВТО у Вашому місті