Новини
15.12.2011

СК «ГАРАНТ-АВТО» виступила страховим партнером презентацій Mercedes-Benz M-классу

15.12.2011.Український страховик виступив страховим партнером презентацій новогопокоління M-Класу від бренду Mercedes-Benz в декількох регіонах країни. 

 

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка розпочала роботу на ринку страхових послуг в 1992 році, і на даний момент пропонує послуги страхування з обов'язкових та добровільних видів страхування, стала страховим партнером презентацій нового представника модельного ряду Mercedes-Benz. Страховик, який має репутацію фінансово стійкого та надійного страхового партнера, взяла участь у презентаціях автомобіля Mercedes-Benz M-Класу нового покоління в Києві, Дніпропетровську, Одесі та Полтаві.

Участь «ГАРАНТ-АВТО» в ряді презентацій, які пройшли в обласних центрах, стало можливим завдяки тісній співпраці з офіційними дилерами бренду Mercedes-Benz в регіонах та ініціативі Дніпропетровського, Одеського та Полтавського відділень. Відповідаючи високим стандартам, які задає Mercedes-Benz в усьому світі, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», змогла на належному рівні заявити про себе в якості партнера, на якого дійсно можна розраховувати і при настанні страхового випадку бути впевненим в отриманні відшкодувань.

У рамках презентацій, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», запропонувала гостям вечірок, присвячених новому поколінню М-Класу, спеціальні умови страхування автомобілів і майна, безліч приємних сюрпризів і подарунків, які обов'язково стануть в нагоді, як існуючим власникам автомобілів Mercedes-Benz, так і тим , хто тільки замислюється про покупку.

Детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» і про її страхові продукти для фізичних та юридичних осіб можна дізнатися на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua  або на сторінці-візитці http://www.facebook.com/garantauto.ua . Якщо ж необхідна контактна інформація найближчої філії, або стався страховий випадок, цілодобова служба асистуючої компанії «ЕвроАсистанс» 0 800 500 456 0 зможе допомогти з цих питань.

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.д.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті