Новини
15.12.2011

Фестиваль УкрАВТО 4х4: Визначені імена кращих драйверів


На гірськолижному курорті Буковель відбувся другий щорічний Фестиваль позашляховиків УкрАВТО 4х4. Засніжені Карпатські гори випробовували на міцність не лише повнопривідні автомобілі, а й самих учасників тест-драйву.

Цього року тест-драйв УкрАВТО 4х4 проходив в дуже складних, екстримальних умовах. Крім того, що більша частина шляху припала на гірські ділянки, складність маршруту до того ж ще посилила і погода. Підкорювали Карпатські вершини понад 30 позашляховиків.

«Перед самим початком заходу, несподівано для всіх, випав сніг. І що цікаво, сніг був тільки в Буковелі на Фестивалі УкрАВТО 4х4. - Розповідає Ірина Міхальова, керівник Оргкомітету Фестивалю УкрАВТО 4х4. Погодні умови були дуже складними. Це був справжній оффроад та екстрім: ожеледиця, глибокі сніжні замети, поривчастий вітер. Особливо складно було підніматися на гору Драгобрат, коли розпочалась справжня хуртовина».

Але не дивлячись ні на що, всі учасники тест-драйву успішно впоралися із завданням і подолали всі складнощі, які зустрічалися їм на маршруті. У заїздах брало участь близько 50 автомобільних журналістів. По закінченню Фестивалю, в результаті опитування автомобільних експертів серед учасників тест-драйву було визначено імена кращих драйверів Фестивалю УкрАВТО 4х4.
Цього року ними стали - Сергій Тарнавський (ІА «Автоцентр»), Віталій Новак («Автомир») та Роман Щипков («Преміум CAR»). Під час тест-драйву ці учасники продемонстрували найвищу майстерність керування автомобілем в суворих умовах експлуатації. Їх автомобілі блискуче досягли фінішу, не отримавши ані найменшого ушкодження.

УкрАВТО у Вашому місті