Новини
16.12.2011

Автомобілі Lanos із АКПП уже в продажу!

Питання про те, чи буде Lanos з автоматичною трансмісією тривалий час обговорювалося на форумах і в кулуарах автомобільних ЗМІ. І ось прийшов час твердо сказати: «Ланосу з «автоматом »бути!»

Компанія «АвтоЗАЗ-сервіс», офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ, всім прихильникам бренду ЗАЗ з радістю повідомляє, що в дилерську мережу надійшла перша партія автомобілів Lanos, оснащених автоматичною коробкою перемикання передач (АКПП) фірми Aisin (Японія).

0Дана модифікація ЗАЗ Lanos комплектується абсолютно новим 16-ти клапанним двигуном об'ємом 1,4 л потужність в 101 к.с. виробництва General Motors. Мотор є одним із найсучасніших у лінійці GM. Фахівцями «ЗАЗ» проведена адаптація системи упорскування й допоміжних механізмів для забезпечення коректної роботи автомобіля і досягнення оптимальних показників зі швидкості й токсичності, яка відповідає нормам Євро 4.

Застосовано такі сучасні розробки, як індивідуальні котушки запалювання, електронний привід дросельної заслонки, автоматичне регулювання фаз газорозподілу на впускному і випускному розподільчому валах, ступінь стиснення збільшена з 9,5 до 10,5 одиниць. При цьому система дає можливість застосовувати бензин із октановим числом від 92 і вище. Витрата палива автомобілем Lanos в даній комплектації зі 101-сильним двигуном і АКПП в міському циклі складає лише 7,9 л на 100 км.

0

«Багаторічне лідерство на ринку дозволяє реагувати на запити споживчів. - Відзначив Генеральний директор дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Олександр Дмитрієнко. - Український споживач став більш вимогливий до якості, безпеки та комфорту, тому ми пропонуємо автомобіль, який зможе задовольнити цим вимогам. На сьогоднішній день Lanos є найдоступнішим автомобілем з автоматом у своєму сегменті на українському ринку - перший автомобіль класу «С» із автоматичною коробкою вартістю до 100 тисяч гривень».

Ні для кого не секрет, що Ланос - це фаворит багатьох українських автолюбителів. Його комфорт, надійність, безпека, відмінні технічні характеристики, а головне, вартість - це незаперечні переваги серед автомобілів бюджетного сегменту. Показником всенародного визнання служить перемога в загальнонаціональній акції «Авторейтинг». П'ятий рік поспіль саме ця модель стає володарем титулу «Абсолютний лідер продажу» і визнається найбільш популярним і запитуваним автомобілем на ринку України.

Тому поява нової модифікації автомобіля Lanos з автоматичною трансмісією - швидше очевидна закономірність і для наших українських умов річ потрібна й корисна: автоматичне перемикання передач забезпечує автомобілю підвищену плавність ходу і додаткову безпеку, створює водієві максимальний комфорт. Тому, осідлавши такого залізного коня, дорога перетворюється на справжнє задоволення.

Автомобіль ЗАЗ Lanos із двигуном 1,4 л потужністю 101 л. с. з автоматичною коробкою перемикання передач представлений в кузовах седан і хетчбек.

І хоча за Lanos із «автоматом» потрібно буде трохи доплатити - все ж воно того варте! Ціна на Lanos з АКПП стартує від 96 560 грн.
Крім того, у новорічний період на автомобілі Ланос діє унікальна кредитна пропозиція! Тільки до 31 січня Ви маєте можливість придбати автомобіль ЗАЗ Lanos всього за 31 грн. на день - така сума щоденного платежу на базову комплектацію ЗАЗ Lanos.

Детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-500-233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовні), а також на офіційних сайтах компанії www.lanos-ua.com, www.zazforza.com.ua

УкрАВТО у Вашому місті