Новини
09.01.2011

Наступне покоління KІА Picanto – «малюк» подорослішав!

-          КІА демонструє перші офіційні фото нового «змужнілого» Picanto з динамічними рисами кузова;

-          Наступне покоління Picanto отримає два варіанти кузова та чотири абсолютно нові двигуни

-          Серійний автомобіль буде представлений на Женевському Автосалоні цьогоріч

 

Корпорація KІА Motors оприлюднила перші офіційні фото міського автомобіля Picanto  наступного покоління, який став зухвалішим, більш зрілим та набув більш впевненого вигляду.

Picanto отримав повністю новий дизайн та конструктивні зміни, значно збільшилась колісна база та довжина автомобіля. Всі перетворення, яких зазнав «дорослий» Picanto, кажуть про те, що він стане одним з найбільш конкурентоспроможних автомобілів у своєму класі.

Головний дизайнер КІА, Пітер Шрайєр: «Якщо подивитись на профіль, новий Picanto має виразні, індивідуальні риси та дуже яскраву лінію, яка веде догори. В результаті світло та тінь накладаються одне на одного і це нашарування візуально зменшує висоту автомобіля, надаючи йому більш впевненої, стійкої статури».

В той час як нинішній Picanto доступний лише в конфігурації хетчбека з п’ятьма дверима, наступне покоління отримає також і версію з більш спортивним, стильним кузовом з трьома дверима, яка буде продаватися в Європі.

Новий Picanto змінить двигуни на користь 1.0- та 1.2-літрових, всі вони можуть похвалитися найкращими в класі показниками викидів СО2. На додачу до бензинових двигунів, в залежності від ринку, будуть доступні двопаливні версії зі зрідженим нафтовим газом.

Наступне покоління Picanto буде офіційно представлене на Женевському Міжнародному Автосалоні, в березні 2011 року.

                                                                              ***                                        

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 11 моделей – Carens, Cerato, Cerato Koup, Cee’d (три типи кузовів), Mohave, Picanto, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, Venga та Абсолютно Новий Sportage.

Винятково висока якість продукції – ключова складова філософії бренду KIA. Гарантійний термін обслуговування всіх автомобілів KIA, які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», складає 7 років, величина гарантійного пробігу складає від 100 тис. до 150 тис. км. Такий крок з боку дистриб’ютора є  підтвердженням лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту.

УкрАВТО у Вашому місті